12 października 2021

Chcesz zobaczyć film obnażający działalność lobby homoseksualnego w Kościele? Wesprzyj nas i obejrzyj go już dziś!

W swojej najnowszej produkcji, publicyści i zespół filmowy redakcji PCh24.pl i PCh24.tv, z miłości do Kościoła, Matki naszej, zdecydowali się pokazać, jak tolerowanie homoseksualnego lobby doprowadziło do grzechu pedofilii i pogwałcenia praw najsłabszych, o których hierarchowie Kościoła powinni troszczyć się szczególnie. Wesprzyj naszą pracę i obejrzyj ten film już teraz! 

Pedofilia w Kościele to temat wyjątkowo bolesny, a krzywda wyrządzona dzieciom jest grzechem wołającym o pomstę do nieba. Ludzie niezwiązani z Kościołem podejmując próbę rozliczenia tego zła, zapominają o praprzyczynie, która wprowadziła je do wewnątrz Kościoła.

Teraz to my, tradycyjni katolicy, w trosce o naszą świętą wspólnotę, zdecydowaliśmy pokazać się jaka jest prawda i w jaki sposób homoseksualne lobby, znane również jako lawendowa mafia, próbuje ją zniszczyć. 

Chrystus obiecał nam, że bramy piekielne nie przemogą Kościoła, od nas jednak zależy, kiedy wygramy tę wojnę. Jak jednak pokonać homoherezję i lawendową mafię? Jak pokonać zdrajców Kościoła? Co jest receptą na to zło? Odpowiedzi na te pytania pomogą nam odnaleźć znani eksperci tej bolesnej tematyki: ks. prof. Dariusz Oko i ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Wesprzyj nas już teraz!

Wesprzyj PCh24.pl i zobacz film “Lawendowa mafia”! 

W naszym filmie pokażemy także jak liberalizm obyczajowy w kontaktach międzyludzkich, rewolucja seksualna 1968 roku, jawne sprzeciwienie się Pawłowi VI i nauczaniu Kościoła o moralności i etyce seksualnej przyniosły do Kościoła to zło. Teraz naprawa krzywd wyrządzonych najsłabszym i rozliczenia się z bolesną przeszłością, spoczywa na nas – katolikach przywiązanych do Tradycji.

Wspierając naszą pracę za pomocą kliknięcia w jeden z linków dostępnych w tym tekście, otrzymasz dostęp do naszej platformy wideo. Dzięki temu będziesz miał możliwość obejrzeć nie tylko film “Lawendowa mafia”, ale i inne nasze produkcje. 

Członkowie Klubu Przyjaciół i darczyńcy, którzy wsparli tę inicjatywę, mieli już okazję obejrzeć ten film przedpremierowo. Otrzymujemy od nich wiele pozytywnych recenzji, za które już teraz serdecznie dziękujemy. Zachęcamy też, by zobaczyć naszą produkcję i podzielić się z nami swoimi wrażeniami. 

Kliknij tutaj, aby otrzymać dostęp do “Lawendowej mafii” i pozostałych naszych filmów! 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez