28 października 2020

Chwyć za różaniec i przyjdź pod kościół Świętego Wojciecha. Daj świadectwo swojej wiary

(Fot. You Tube)

Fundacja Pro Prawo do życia zaprasza wszystkich wiernych Kościoła Katolickiego do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o nawrócenie zwolenników zabijania dzieci nienarodzonych oraz jako zadośćuczynienie za profanację świątyń. Tym razem miejscem spotkania będzie teren przed kościołem pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Krakowie, który – podobnie jak tysiące innych świątyń katolickich w Polsce – jest codziennie broniony przed atakami lewicowych aktywistów i feministek.

 

Jak przypominają organizatorzy publicznej modlitwy, do której może dołączyć każdy wierzący katolik, aborcja jest nie tylko mordowaniem dzieci w łonach matek, ale także grzechem wołającym o pomstę do nieba i obrazą Bożej Rodzicielki Maryi. Niestety od niemal tygodnia na ulicach polskich miast dochodzi do wulgarnych i po prostu bluźnierczych przepełnionych totalną agresją protestów ludzi, którzy żądają, aby prawo do zabijania dzieci w łonach matek zostało wpisane do Konstytucji RP. I nie chodzi tutaj tylko o tzw. aborcję eugeniczną. Chodzi o „aborcję na życzenie” od poczęcia do zakończenia porodu.

 

Manifestanci nie mają skrupułów, żeby przerywać Msze Święte, profanować kościoły i pomniki świętych, obrzucać obelgami kapłanów i atakować wszystkich, którzy stają w obronie świętej wiary katolickiej i dzieci poczętych. Wolontariusze Fundacji Pro Prawo do Życia chcąc wynagrodzić Bogu w Trójcy Jedynemu i Najświętszej Maryi Pannie te bluźniercze spektakle i seanse nienawiści, i dlatego prosi wszystkich wiernych o wzięcie udziału w publicznym różańcu.

 

Modlitwa odbędzie się

28 października (środa)

o godzinie 16.30

przed kościołem pod wezwaniem Świętego Wojciecha

w Krakowie.

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie