12 października 2021

Dolnośląskie: wierni znaleźli zwłoki księdza. Policja nie wyklucza morderstwa

(fot. Pixabay)

„We wtorek rano z jednym z pomieszczeń sakralnych w miejscowości Pomocne (powiat jaworski) znaleziono zwłoki księdza”, poinformował serwis PolsatNews.pl powołując się na informacje uzyskane od dolnośląskiej policji.

W godzinach porannych w jednym z pomieszczeń sakralnych ujawniono zwłoki księdza – powiedział PolsatNews.pl nadkomisarz Kamil Rynkiewicz, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu.

Jak podaje Komeda Powiatowa Policji w Jaworze, chodzi o 54-letniego kapłana. Policja otrzymała zgłoszenie ok. godz. 7.30 we wtorek. Ciało księdza odkryła jedna z mieszkanek wsi. Rano pojawiła się, aby załatwić jakieś sprawy w kancelarii parafialnej. Od razu zauważyła zwłoki przy wejściu do kotłowni.

Wesprzyj nas już teraz!

Ze wstępnych oględzin wynika, że duchowny prawdopodobnie został uderzony w głowę jakimś ciężkim narzędziem. Funkcjonariusze nie wykluczają morderstwa.

Ze względu na prowadzone czynności, policja na razie nie ujawnia więcej informacji.

 

Źródło: PolsatNews.pl, Radio Wrocław

TK

 

 82 nr. magazynu POLONIA CHRISTIANA

Wstąp do Klubu
Przyjaciół PCh24.pl!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez