23 kwietnia 2021

Dzieci muszą wrócić do szkoły! Podpisz pilną petycję

Rok szkolny 2020/2021 jest już praktycznie stracony, jednak każdy tydzień zwłoki to potęgowanie mnożących się problemów, które odbijają się na kondycji psychicznej, jak i fizycznej wielu polskich rodzin. W związku z tym polscy internauci wystartowali z petycją WracamyDoSzkoly.pl, w której apelują do premiera i ministra edukacji, o natychmiastowe zniesienie wszelkich obostrzeń dotyczących edukacji. Można ją podpisać klikając w ten link!

Rządowe obostrzenia dotyczące walki z tzw. pandemią koronawirusa wywróciły system edukacji do góry nogami, a co za tym idzie życie milionów polskich rodzin. Uczniowie i ich rodzice każdego dnia zmagają się z wieloma problemami: od zbyt małej liczby komputerów w domach, przez słabe połączenie internetowe i kiepskie warunki lokalowe, po brak czasu rodziców na codzienną pomoc w nauce.

Kliknij tutaj i dołącz do akcji Wracamy Do Szkoły! Pozwólmy dzieciom na normalną edukację!

Wystarczy przeczytać, co mówią nauczyciele, psychologowie i lekarze różnych specjalizacji, by zobaczyć, jakie piekło zgotowano dzieciom, młodzieży, ale i ich rodzicom: zatracenie umiejętności systematycznej nauki, uzależnienie od komputera, problemy z otyłością, stany lękowe, depresja – to tylko niektóre z nich, a konsekwencje podejmowanych przez władzę decyzji za wieloma osobami będą ciągnęły się przez całe życie…­ ­– czytamy w petycji, którą każdy może wysłać do Mateusza Morawieckiego i Przemysława Czarnka.

Dlatego Polacy tłumnie i pilnie apelują do premiera, a także ministra edukacji, o natychmiastowe zniesienie wszelkich obostrzeń dotyczących edukacji, powrót uczniów do normalnej nauki w szkołach, a także wprowadzenia systemowego rozwiązania problemu zapaści edukacyjnej.

Żądamy stacjonarnej edukacji dla naszych dzieci!

Wejdź tutaj i podpisz petycję!

 

Masz już nowy e-book?

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie