25 kwietnia 2014

Siedem osób zostało rannych w wyniku eksplozji w punkcie kontrolnym zwolenników jedności Ukrainy na wjeździe do Odessy na południu kraju. Doniesienia mówią, że wybuchł tam granat wyrzucony z przejeżdżającego samochodu.

Wiadomość o granacie rozpowszechniana jest na portalach społecznościowych. Oficjalne źródła na razie nie potwierdziły tej informacji, ani jej nie zaprzeczyły. O wybuchu poinformowała agencja Interfax-Ukraina. 

Świadkowie twierdzą, że do eksplozji doszło około godziny trzeciej w nocy czasu polskiego. Punkt kontrolny, na którym doszło do zdarzenia, znajduje się na tzw. siódmym kilometrze, przy znanym w Odessie bazarze. Punkt został zorganizowany przez działaczy odeskiego Euromajdanu przy współpracy z milicją. Ranni, wśród których jest milicjant, zostali przewiezieni do szpitala.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

KRaj

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie