25 stycznia 2020

Europoseł wykorzystuje kłamstwa tęczowych aktywistów do ataku na Polskę

(Guy Verhofstadt. FOT.REUTERS/Francois Lenoir/FORUM)

Guy Verhofstadt, belgijski europoseł z liberalnej frakcji ALDE wzywał do „podjęcia natychmiastowych działań” wobec „obrzydliwych” praktyk polskich samorządów, które sprzeciwiły się indoktrynacji w duchu ideologii LGBT. Powodem oburzenia okazała się prowokacja tęczowych aktywistów, polegająca na instalacji tablic z napisem „strefa wolna od LGBT” na znakach drogowych.

 

Prowokacja aktywistów ze środowisk LGBT polegała na instalacji tablic z napisem „strefa wolna od LGBT” stylizowanych na oficjalne oznaczenia drogowe ustawione przez samorządy. Tablice zostały przyczepione do znaków oznaczających wjazd do Świdnika, Końskowoli, Niedrzwicy Dużej i Puław , a następnie na ich tle sfotografowano tęczowych aktywistów.

 

 

Belgijski europarlamentarzysta, Guy Verhofstadt wykorzystał zdjęcia do podjęcia kolejnego ataku na Polskę. Nie wiadomo czy padł on ofiarą „artystycznej prowokacji”, czy umyślnie wykorzystał fałszywe fotografie. Użytkownicy na Twitterze uświadomili europosłowi, że takie tablice nie powstały z inicjatywy samorządu, ale są wyrazem prowokacji osób LGBT. Verhofstadt nie odniósł się do podanych informacji.

 

W Polsce około 30 samorządów przyjęło różne formy sprzeciwu wobec indoktrynacji w duchu ideologii LGBT. Jedną z nich jest Samorządowa Karta Praw Rodzin, która została przygotowana przez szereg organizacji społecznych mających na celu dbałość o dobro rodziny.

 

Dokument poparły: Instytut Ordo Iuris, Centrum Życia i Rodziny, Ruch 4 Marca, Fundacja Mamy i Taty, Citizen Go, Konfederacja Kobiet RP, Instytut Ona i On, Fundacja Dar Życia, Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych „Szczęśliwy Dom”, Stowarzyszenie Rodzice Chronią Dzieci i Stowarzyszenie Pedagogów „Natan”.

 

Sygnatariusze karty opowiadają się za prymatem władzy rodzicielskiej w edukacji swoich dzieci, przypominają i zapowiadają monitorowanie i egzekwowanie praw przysługującym rodzinom w polityce gminy, zobowiązują się do promocji dobrych praktyk rodzinnych w biznesie oraz deklarują tworzenia w przyszłości praw przyjaznych rodzinie.

 

Źródło: tvp.info / Facebook.com
PR

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie