8 sierpnia 2013

Partia Chrześcijańsko-Demokratyczna (PCD) w specjalnym komunikacie domaga się „rozwiązania d’Act UP”, które wylało czerwoną farbę i pokryło afiszami siedzibę katolickiej Fundacji Jérôme-Lejeune, której rzecznik prasowy jest przewodniczącym „Manifestacji dla Wszystkich”.

 

„Manifestacja dla Wszystkich” protestuje przeciwko ustawie legalizującej homozwiązki i przyznającej im prawo do adopcji dzieci.

 

Przewodniczący PCD, Charles-Henri Jamin stwierdził, że „zniszczenie siedziby Fundacji Lejeune ukazuje jak silnie przeszkadza walka na rzecz życia”. – W Partii Chrześcijańsko-Demokratycznej, wierzymy i bronimy tego wszystkiego co chroni życie, każde życie ludzkie od jego poczęcia do naturalnej śmierci i przesyłamy nasze poparcie dla Fundacji Lejeune. Domagamy się od władzy publicznej zdecydowanej reakcji w obliczu tego ataku. Żądamy rozwiązania tej struktury ekstremalnie agresywnej, jaką jest Act-Up – zadeklarował Charles-Henri Jamin.

 

Fundacja Jérôme-Lejeune wspiera badania nad zespołem Downa i walczy przeciw aborcji. Homoseksualiści z Act Up oblali w niedzielę jej siedzibę czerwoną farbą. Na budynku rozkleili afisze o treści: „Wstydźcie się homofobii. ‘Manifestacja dla Wszystkich’ to homofobii”. Organizacje postanowiły wnieść sprawę do sądu przeciw Act Up.

 

 

FLC

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie