11 września 2021

Izba lekarska ściga medyków niedostatecznie gorliwych w kwestii zastrzyków przeciwko covid-19

(Fot. Pixabay)

Wielkopolska Izba Lekarska nie toleruje krytycznej postawy medyków wobec tak zwanych szczepionek przeciwko Covid-19. Wszczęła postępowania względem trojga lekarzy, którzy odważyli się podważać oficjalną narrację dotyczącą eksperymentalnych preparatów genetycznych.

 

WIL potwierdziła informację o trzech sprawach, z których jedna już zakończyła się naganą, zaś dwie są w toku. Ukarana lekarka odwołała się do Naczelnego Sądu Lekarskiego.

Wesprzyj nas już teraz!

Promowanie postaw zniechęcających do stosowania szczepień ochronnych przez lekarza jest w naszej ocenie przewinieniem zawodowym podlegającym odpowiedzialności zgodnie z ustawą o izbach lekarskich – stwierdził Artur de Rosier, prezes Okręgowej Rady Lekarskiej WIL. W kontekście kar przewidywanych w kodeksie medycznym powiedział, iż przydzielane są według uznania, po rozpatrzeniu każdego indywidualnego przypadku. Oskarżony za podważanie oficjalnego schematu „walki z covid-19” może więc teoretycznie nawet zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu.

De Rosier uważa, że promowaniem antyzdrowotnych postaw jest nie tylko namawianie do nieprzyjmowania preparatów Pfizera, Astry Zeneki czy Moderny, ale nawet niezachęcanie do tego.

Rzecz w tym, że w żadnym kraju nie osiągnięto jeszcze poziomu szczepień, który gwarantowałby bezpieczeństwo. Lekarze ci wskazują, że po szczepieniu może wystąpić niepożądany odczyn poszczepienny. Warto pamiętać, że po każdym szczepieniu, po każdym leku mogą wystąpić niepożądane efekty – ich liczba jest jednak znikoma – dodał Przemysław Ciupka, rzecznik Wielkopolskiej Izby Lekarskiej.

 

Źródło: RadioMaryja.pl

RoM

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(29)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy