12 września 2020

Jarosław Kaczyński na Tik Toku. Apeluje o wsparcie ustawy zakazującej hodowli zwierząt na futra

(Fot. Andrzej Hulimka/FORUM)

Prezes PiS Jarosław Kaczyński nagrał film, na którym zachęca do wyrażenia wsparcia dla projektu ustawy o ochronie zwierząt. Nagranie trafiło na serwis Tik Tok, niezwykle popularny wśród młodzieży i nastolatków.

 

„Piątka dla zwierząt” – to nowa inicjatywa Prawa i Sprawiedliwości, która ma zwiększyć ochronę „domowych pupili”. Jednak jednym z elementów projektu jest także zakazanie hodowli zwierząt na futra, które może być poważnym ciosem dla polskiego rolnictwa. Działania partii rządzącej wskazują, że „Piątka dla zwierząt” jest bardzo ważnym projektem dla tego środowiska politycznego. Udowadnia to choćby nowa akcja w mediach społecznościowych, którą zainicjował sam prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

#StopFurChallange – to nazwa kampanii internetowej, w której Jarosław Kaczyński jako pierwszy nominował osoby do publicznego wsparcia projektu, który m.in. zakazuje hodowli zwierząt futerkowych. Wśród nominowanych znalazł się premier Mateusz Morawiecki oraz poseł Krzysztof Sobolewski.  

 

„To jest naprawdę potrzebne, dzieje się bardzo wiele złego i musimy, każdy dobry człowiek powinien, poprzeć tą ustawę” – powiedział Jarosław Kaczyński na nagraniu w serwisie Tik Tok, które zamieszczono na koncie Forum Młodych PiS. Szef partii rządzącej nie tylko zachęca do poparcia projektu „Piątka dla zwierząt”. Ważnym elementem kampanii w mediach społecznościowych jest zachęcanie internautów do nagrywania podobnych filmów wspierających inicjatywę.

 

„Chciałbym nominować dwie osoby: pana premiera Mateusza Morawieckiego i pana posła, przewodniczącego zarządu naszej partii Krzysztofa Sobolewskiego do tego, by dalej w tym kierunku działali, żeby ta akcja się udała, bo naprawdę jest potrzebna zwierzętom, ale jest przede wszystkim potrzebna ludziom, szczególnie dobrym ludziom” – powiedział Jarosław Kaczyński na nagraniu opublikowanym w serwisie Tik Tok.

 

 

Źródło: TikTok, wpolityce.pl

WMa

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie