8 października 2021

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi oraz portal PCh24.pl zapraszają do Krakowa na specjalny pokaz filmu pt. „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?”, odkłamujący lewackie kłamstwa na temat organizacji broniącej tradycyjne wartości. Po projekcji odbędzie się dyskusja z udziałem prezesa Instytutu Ordo Iuris mec. Jerzego Kwaśniewskiego, Łukasza Karpiela i Janusza Komendy – człowieka zwolnionego przez firmę IKEA za cytowanie Pisma Świętego.

Manipulacje, ataki, kłamstwa, wyzwiska… To codzienność, z którą muszą zmagać się pracownicy Ordo Iuris. Lewicowo-liberalne środowiska nie zwracają uwagi na wartości, sukcesy i dobro, które przynosi ich działalność. Prawdę o Instytucie pokazuje rzetelne i niezależne medium – PCh24TV.

Czy Ordo Iuris można zarzucić religijny fundamentalizm, tak jak to czynią media kształtujące lewą stronę opinii publicznej? Czy w Ordo Iuris pracują sami mężczyźni? Czy chcą oni zniszczyć prawa kobiet? Jakie są ich źródła finansowania? Kto wpiera pracę Instytutu? Kto jest beneficjentem działań Ordo Iuris?

Wesprzyj nas już teraz!

Na te pytanie odpowiadają twórcy filmu, którym udało się dotrzeć nie tylko do samych pracowników Instytutu, ale i darczyńców oraz osób, którym Ordo Iuris pomógł, gdy dookoła wszyscy odmawiali.

 

Goście klubu Polonia Christiana:
mec. Jerzy Kwaśniewski (prezes Instytutu Ordo Iuris)
Łukasz Karpiel (reżyser filmu, zastępca red. nacz. portalu PCh24.pl)
Janusz Komenda

 

Tytuł:
„Ordo Iuris. Kto za nimi stoi”

 

Termin:
13 października (środa) godz. 17.00

 

Miejsce:
Sala konferencyjna hotelu „Miodosytnia”
Kraków, ul. Świętego Wawrzyńca 6

 

Wstęp wolny!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(3)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez