3 października 2014

Krucjata Różańcowa – modlitwy ekspiacyjne za satanistyczne koncerty Behemotha

(fot. Adam Chelstowski/FORUM)

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę w kolejnych miastach Polski, gdzie odbywać się będą koncerty Behemotha, planuje zgromadzenia modlitewne i protestacyjne. Celem zgromadzeń będzie przede wszystkim modlitwa ekspiacyjna i zamanifestowanie sprzeciwu wobec bluźnierczym koncertom.

 

Poniżej publikujemy apel przedstawicielki Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę, która nie tylko zachęca od uczestnictwa w zgromadzeniach modlitewnych, ale informuje także o tym, gdzie i kiedy takowe mogą się odbyć.

 

Szczęść Boże

W związku z zaplanowanymi w całej Polsce koncertami satanistycznymi Nergala organizowana jest przez Krucjatę Różańcową za Ojczyznę modlitwa ekspiacyjna i protest przeciwko satanizmowi oraz propagowaniu morderczego zła!

 

Prosimy o rozsyłanie do przyjaciół i znajomych. Prosimy o wsparcie medialne. Spotkania dotyczą takich miast i miejsc jak:

2.10 – Poznań, klub Eskulap (na razie koncert odwołany na skutek protestów,  taktycznie przesunięty na inny termin – 06.10.2014 –  Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w Poznaniu jest przełożone na 06.10.2014 – spotykamy się wtedy o godz.17.00 przed budynkiem. Prosimy o kontaktowanie się z Panią Ritą Wilowską 797 355 240)

 

W związku tym w czwartek 2.X. o godz. 18.00 odprawiona zostanie w kościele św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej Msza Święta przebłagalna za grzech bluźnierstwa  a u Ojców Pallotynów na ul. Przybyszewskiego adoracja Najświętszego Sakramentu)

 

3.10 – Łódź, klub Wytwórnia (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00, Łódź ul. Łąkowa 29 – prosimy o kontaktowanie się z Panem Arkadiuszem Nowakowskim 535535332 (Solidarni2010 Łódź), zgromadzenie już zgłoszone do UM Łódź)

 

4.10 – Katowice, Mega Club (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

 

5.10 – Wrocław, klub Eter (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej na godz. 17.00 ul. Kazimierza Wielkiego 19 – prosimy o kontakt pod numerem 504239470 – Solidarni2010 Wrocław; zgromadzenie już zgłoszone do UM Wrocław)

 

8.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489. Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Urzędem Miasta przy kościele Ojców Franciszkanów, plac Wszystkich Świętych o godz. 18.00)

 

9.10 – Kraków, klub Fabryka (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt pod numerem 782 866 489. Spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej na Rynek Główny pod Bazyliką Mariacką o godz. 18.00)

 

10.10 – Warszawa, klub Stodoła, (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – kontakt 502 225232, Spotykamy się o godz. 17.00 na przebłagalnej modlitwie różańcowej na ul. Batorego 10, zgromadzenie już zgłoszone do UM Warszawa, zapewniona jest ochrona policji)

 

11.10 – Toruń, klub Od Nowa (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej – prosimy o kontakt)

 

12.10 – Gdańsk, klub B90 (Zwołujemy Pospolite Ruszenie Krucjaty Różańcowej –  kontakt 502 225 232, spotykamy się na przebłagalnej modlitwie różańcowej pod Klubem B90 na terenie Stoczni Gdańskiej dawna Hala 90B, ul. Elektryków o godz. 18.00, zgromadzenie już zgłoszone do UM Gdańsk, zapewniona jest ochrona policj)

 

zgłaszajmy w tych miastach zgromadzenia publiczne!

 

Zachęcamy, by w innych miejscach naszej Ojczyzny także zostały podjęte protesty i modlitwy na Różańcu Świętym i publiczne zadośćuczynienie.

 

W zgłoszeniu podajemy następujący cel zgromadzenia publicznego:

Protest uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę przeciwko znieważaniu Boga, Maryi Królowej Polski, Świętej wiary katolickiej, protest przeciwko przestępczemu, promującemu zło, wzywającemu do nienawiści, bluźnierczemu, wyszydzającemu uczucia religijne wierzących wystąpieniu zespołu muzycznego „Behemoth” pod kierownictwem tzw. Nergala Adama Darskiego. Modlitwa różańcowa i rozważania modlitewne jako akt wynagrodzenia Bogu i Maryi Królowej Polski za akt bezbożnictwa i bluźnierstwa jaki zaplanowany jest ze szczególną perfidią w październiku, miesiącu tradycyjnie poświęconym czci Matki Bożej Różańcowej. Modlitwa o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

 

Program zgromadzenia: będziemy się modlić w intencji „Z Maryją Królową Polski o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii oraz o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu”. Będziemy sprzeciwiać się bezbożnemu, bluźnierczemu, wzywającemu do nienawiści, obrażającemu Boga, Maryję Królową Polski i uczucia religijne Polaków i katolików koncertowi zespołu „Behemoth”.

 

Zło zwyciężymy dobrem modląc się na Różańcu Świętym powstrzymamy nie tylko rozprzestrzenianie się cywilizacji śmierci w naszej Ojczyźnie ale także ratować będziemy nieśmiertelne dusze tych wszystkich Dzieci Bożych, które opętane są kultem zła i przemocy.

 

Niepokalane Serce Maryi zwycięży poprzez kolejne zwycięstwo różańcowe.

Pozdrawiamy

Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Jadwiga Lepieszo

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie