14 marca 2017

Amerykańska prawnik stająca w obronie życia nie będzie gościem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Wrocławskiego. Kobieta poczęta w wyniku gwałtu swoim świadectwem dowodzi, że aborcja to straszna zbrodnia. Taki głos nie odpowiada jednak władzom państwowych uczelni.

 

„Szanowni Państwo, wskutek protestów środowisk lewackich oraz działań zmierzających do ograniczania debaty akademickiej, powodowani troską o zapewnienie bezpieczeństwa uczestników spotkania, po konsultacjach z Władzami UJ, informujemy, że spotkanie z mec. Rebeccą Kiessling nie odbędzie się w murach naszej Almae Matris” – czytamy na facebookowym wydarzeniu krakowskiego spotkania z amerykańską działaczką pro-life. Informację podał organizator spotkania, Koło Naukowe Prawa Kanonicznego TBSP UJ.

 

„Jednocześnie informujemy, że spotkanie z mec.Kiessling odbędzie się 15 marca o godz. 18.30. na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II (Budynek przy ul. Franciszkańskiej 1, sala 111). Gospodarzem spotkania będzie Katedra Bioetyki Wydziału Filozoficznego UPJPII” – dodają organizatorzy.

 

Odwołano ponadto spotkanie z Rebeccą Kiessling na Uniwersytecie Wrocławskim. Miało ono odbyć w czwartek, 16 marca.

 

Wciąż można podpisywać protest do rektorów UW, UJ i UWr w sprawie odwołanych wykładów. KLIKNIJ I ZOBACZ WIĘCEJ.

 

Źródło: FB/wroclaw.eska.pl

MWł

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie