14 maja 2021

Polska musi pozostać wierna Maryi! Pobierz e-book „Nasza Królowa”, najnowszą publikację PCh24.pl

Po sukcesie e-booka „Polska chrześcijańska. Albo żadna” redakcja PCh24.pl postanowiła stworzyć kolejną pozycję, która pokaże jak ważnym jest dla naszego kraju oddanie się Jezusowi oraz Jego Matce. Tylko Nasza Królowa może wesprzeć nas w dziele ratowania chrześcijańskich fundamentów polskości. I właśnie tak zatytułowaliśmy nasz e-book. Kliknij tutaj i odbierz publikację „Nasza Królowa”! 

Gdy tylko przyjrzymy się historii naszego kraju, widzimy że Polska wierna swojej Królowej i Jej Synowi, to Polska wolna, dostatnia, bezpieczna, zaś Rzeczpospolita sprzeciwiająca się Bożym Prawom pędzi ku przepaści. Jak wielkie owoce przynosiło w historii Polski to głębokie zawierzenie naszych przodków Matce Najświętszej oraz wierna służba w obronie Krzyża Pana Jezusa i Świętego Kościoła. Z drugiej strony, nasza historia pełna jest dramatycznych przykładów kar, jakie spadały na nasz naród, kiedy tylko sprzeciwiał się Panu Bogu.

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book „Nasza Królowa”

Wesprzyj nas już teraz!

Od pierwszych chwil istnienia państwa, ochrzczony naród polski bezgranicznie powierzał swe losy Najświętszej Maryi Pannie. Bogurodzica Dziewica, której imię wychwalane jest w najstarszej znanej pieśni polskiej, stała się prawdziwą Hetmanką Narodu.

Matka naszego Pana Jezusa Chrystusa jest Królową Polski. To wyjątkowy tytuł. A jednak, niestety coraz częściej, co gorsza również w środowiskach katolickich, uważa się, że jest to tytuł wyłącznie honorowy, a w rzeczywistości pozbawiony treści. Mimo, że to właśnie sama Matka Boża zapragnęła, by tak ją nazywano. Objawiła to przed wiekami jezuicie Juliuszowi Mancinellemu, już w 1608 roku.

Tę i wiele innych historii, pokazujących jak konieczne jest oddanie Polski we władanie Maryi, czytelnicy znajdą w najnowszym e-booku PCh24.pl „Nasza Królowa”.

Odbierz najnowszy e-book od PCh24.pl i oddaj się w niewolę Maryi

Niech przyjdzie Królestwo Maryi, Panie, aby przyszło Królestwo Twoje!

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(4)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez