8 października 2021

Ponad 50 tys. osób stanęło w obronie ks. prof. Dariusza Oko! Dołącz do akcji!

Już ponad 50 tysięcy osób podpisało petycję w sprawie obrony i poparcia Księdza prof. Dariusza Oko, któremu grozi kara od trzech miesięcy do nawet pięciu lat pozbawienia wolności za publikację w piśmie naukowym „Thelogisches” artykułu o homoseksualnym lobby i mafii LGBT w Kościele Katolickim.

Jak czytamy w petycji, która trafia bezpośrednio do Sądu Rejonowego w Kolonii oraz Kanclerz Niemiec Angeli Merkel „Ustawa Zasadnicza Republiki Federalnej Niemiec zapewnia każdemu prawo do swobodnego wypowiadania i rozpowszechniania swoich poglądów, wolność prasy oraz wolność badań naukowych. Artykuł naukowy ks. prof. Dariusza Oka stanowi zaś wyrażenie jego poglądów i jest efektem badań dotyczących obecności księży o skłonnościach homoseksualnych w Kościele katolickim”. Sygnatariusze petycji apelują o podjęcie kroków mających na celu uchylenie wyroku nakazowego, jako stojącego w sprzeczności z zapisami niemieckiej Ustawy Zasadniczej.

Represje za PRAWDĘ! Ks. prof. Dariusz Oko pójdzie do więzienia?

Wesprzyj nas już teraz!

W walce kapłana wspiera Instytut Ordo Iuris, który poprosił zaprzyjaźnionych i sprawdzonych prawników z Frankfurtu o pomoc. Ci zgodzili się podjęcia obrony przed niemieckimi sądami, a jeśli będzie taka konieczność także przed Trybunałem Konstytucyjnym w Karlsruhe, a nawet Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Sprawa jest niezwykle ważna. Oto bowiem proces może wpłynąć na wolność słowa, sumienia i nauki w całej Unii Europejskiej.

Auror skargi, ks. Rothe, nie jest postacią anonimową. Od wielu lat publicznie błogosławi tzw. pary jednopłciowe i aktywnie promuje ruch polityczny LGBT. Znane są też wstrząsające doniesienia prasowe na jego temat. Kapłan ten został np. odwołany ze stanowiska wicerektora austriackiego seminarium, po tym jak do mediów trafiło zdjęcie, na którym całował się z jednym z kleryków, zaś na komputerach w seminarium znaleziono 40 tysięcy zdjęć pornograficznych, przedstawiających między innymi wykorzystywanie seksualne dzieci.

 

Petycję można podpisać tutaj: https://bronmyksiedzaoko.pl/

Represje za PRAWDĘ! Ks. prof. Dariusz Oko pójdzie do więzienia?

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(1)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez