9 listopada 2021

Paszporty covidowe, zamykanie szkół i firm, przymus szczepień, segregacja sanitarna, inwigilacja, wszechobecne rządy big tech i big pharma – czy ulegając takiej wizji świata, by móc „normalnie” żyć, stajemy się nowymi niewolnikami? Dokąd doprowadzi nas stawianie pozornego bezpieczeństwa ponad wolność i bezmyślne słuchanie wszystkiego, co mówią media? Czy wizja George’a Orwella zawarta w książce Rok 1984 właśnie spełnia się na naszych oczach? Odpowiedzi na te pytania poszukują twórcy filmu Rok 1984. Totalitaryzm 2.0. Aby wesprzeć tę produkcję wystarczy kliknąć tutaj

W książce Rok 1984 George Orwell wiele miejsca poświęcił funkcjonowaniu Ministerstwa Prawdy. Ten pozornie fikcyjny resort zajmował się tworzeniem propagandowych materiałów informacyjnych i rozrywki po to, by sterować społeczeństwem i kreować w ludzkich umysłach oczekiwaną wizję świata.

Niestety dziś wszystkie te mechanizmy, które zaobserwował Orwell w kontakcie z komunistami – choć za sprawą innych mocodawców – coraz wyraźniej funkcjonują w świecie współczesnym.

Wesprzyj nas już teraz!

KLIKNIJ TUTAJ I POMÓŻ NAM WYDAĆ FILM, KTÓRY OBNAŻA PLANY GLOBALISTÓW 

Obecnie media nie przekazują nam już informacji, a są jedynie potężnym narzędziem propagandowym. Widzimy zamysł, by pozbawić nas jakiegokolwiek krytycznego myślenia. Ludzie stracili potrzebę walki o wolność, bo ta została zamieniona na iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa.

Dopóki jednak wciąż są osoby, które przeciwstawiają się złu, dopóty jest nadzieja. Mamy przecież prawo do normalnego życia, mamy prawo do własności, mamy prawo do wolności i nikt nie ma prawa nam tego odebrać. 

Dlatego zespół PCh24.tv realizuje film Rok 1984. Totalitaryzm 2.0, który, miejmy nadzieję,  wybudzi nasze społeczeństwo z letargu pozornego bezpieczeństwa. Aby wesprzeć powstanie tego dokumentu i otrzymać przedpremierowy dostęp do produkcji, wystarczy kliknąć w ten link. 

Pamiętaj: To już ostatni dzwonek, by zbuntować się przeciwko polityce globalistów…

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(5)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie