12 października 2021

Różaniec – mój skarb. Odbierz dla siebie darmowy e-book i poznaj potęgę modlitwy różańcowej!

Szczególnie w październiku wierni katolicy w parafialnych świątyniach, obok przydrożnych kapliczek czy nawet w swych domach, upadają na kolana i przesuwają w palcach paciorki Różańca. Modlitwa różańcowa to przepiękny skarb wiary.

Pod tym linkiem można odebrać darmowy e-book „Różaniec – mój skarb”, przybliżający piękno tej modlitwy!

„Poprzez tę modlitwę rozwijamy się, wzrastamy i poznajemy nowe horyzonty. Różaniec jest modlitwą bardzo pożyteczną, o ile jest właściwie odmawiany” – mówił święty Franciszek Salezy.

Wesprzyj nas już teraz!

Z kolei święty Jan Bosko pisał „Różaniec jest przedłużeniem Zdrowaś Maryjo, którym można uderzyć, zwyciężyć i zniszczyć wszystkie piekielne moce”.

7 października obchodzimy także święto Matki Bożej Różańcowej (wcześniej Zwycięskiej), które ustanowił święty Pius V na cześć pokonania Turków w bitwie pod Lepanto, której 450. rocznicę obchodzimy, a zwycięstwo nie byłoby możliwe, gdyby nie cudowna opieka Maryi.

Kliknij tutaj i odbierz dla siebie różańcowy e-book “Różaniec – mój skarb”! 

Wielu świętych katolickich umiłowało tę modlitwę. Choć wydaje się prosta, a wręcz banalna, to nie bez przyczyny mówi się, że Różaniec jest drugą, oczywiście po uczestnictwie i kontemplacji Najświętszej Ofiary, najpotężniejszą modlitwą, jaką prosty człowiek podarować może Bogu i Jego Matce.

Różaniec to nasz największy skarb. Skarb, za pośrednictwem którego wielu wierzących otrzymało wyjątkowe łaski. Albowiem Matka nigdy nie pozostawia bez opieki swoich dzieci. I to Ona, w Fatimie, prosiła nas, abyśmy codziennie odmawiali tę modlitwę.

Zachęcamy każdego czytelnika portalu PCh24.pl do pogłębienia wiedzy na temat tego nabożeństwa – szczególnie w październiku, miesiącu poświęconym Matce Bożej. Doskonałą pomocą dla takich rozważań będzie ten e-book o niezwykle tradycyjnej treści. 

Kliknij tutaj, pobierz darmowy e-book i poznaj bliżej wielką tajemnicę Różańca!

Matko Boża Różańcowa, módl się za nami.

Matko Boża Zwycięska, módl się za nami.

Królowo Różańca Świętego, módl się za nami.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(1)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez