5 marca 2021

„Szczepionki zmieniają geny i mają chipy”. Policja w Korei wypowiada wojnę antyszczepionkowcom

(Fot. Pixabay)

279 osób zostało zatrzymanych przez koreańską policję z powodu… rozpowszechniania informacji na temat „chipów w szczepionkach” przeciwko COVID-19 oraz rzekomym wpływie tych preparatów na ludzkie geny.

 

Od końca lutego w Korei Płd. trwa kampania szczepień. Dotychczas pierwsze dawki szczepionek podano prawie 226 tys. osobom, czyli 0,43 proc. ludności kraju. Według władz kraju taki wynik to pokłosie m.in. fali dezinformacji związanej z bezpieczeństwem szczepionek. Nakazano policji przeprowadzenie akcji zwalczającej takie plotki.

 

Jedna z zatrzymanych przez policję osób twierdziła w Internecie, że „szczepionki na COVID-19 zmieniają geny”. Policja złapała również 60-latkę, która rozklejała na przystankach autobusowych kartki z ostrzeżeniem o treści: „chipy w szczepionkach odbiorą ci życie”.

 

„Według policji za rozpowszechnianie fałszywych informacji grozi do siedmiu lat więzienia lub grzywna do 50 mln wonów (44 tys. dolarów)” – przekazał „Korea Times”.

 

Źródło: RadioMaryja.pl

TK

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(16)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy