8 czerwca 2021

Tydzień Życia i Wolności: odbierz bezpłatne wejściówki i weź udział w niezwykłym wydarzeniu

Już 7 czerwca 2021 r. startuje Tydzień Życia i Wolności. Przez 6 kolejnych dni wystąpi ponad 50 prelegentów. Wydarzenie to będzie można śledzić zarówno przez internet, jak też i stacjonarnie. Poniżej zamieszczamy informacje dotyczące możliwości uczestnictwa w tym wyjątkowym spotkaniu.

Organizatorzy wydarzenia – Stowarzyszenie Ks. Piotra Skargi i Stowarzyszenie „Polonia Christiana” informują, że bezpłatne wejściówki, przygotowane oddzielnie na każdy z sześciu dni „Tygodnia Życia i Wolności” można odbierać w Krakowie i Warszawie. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, wstęp na wydarzenie będzie możliwy tylko za okazaniem wejściówki.

 

Przypomnijmy, iż w Krakowie odbędą się następujące panele tematyczne:

#Kościół – 7 czerwca 2021 r. (poniedziałek), od godz. 17:00

#Edukacja – 8 czerwca 2021 r. (wtorek), od godz. 17:00

#ProLife – 12 czerwca 2021 r. (sobota), od godz. 16:00

Na te wydarzenia wejściówki można odbierać w siedzibie Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi przy ul. Augustiańskiej 28 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. O przyznaniu wejściówek decyduje kolejność zgłoszeń. W miarę dostępności, będzie można wybrać wejściówkę na jeden dzień lub także na inne spośród wymienionych powyżej panele tematyczne.

UWAGA! Od 9 czerwca do 11 czerwca włącznie można odbierać wejściówki na sobotni panel #ProLife.

 

Z kolei w Warszawie będą miały miejsce trzy konferencje związane z następującymi tematami:

#Gospodarka – 9 czerwca 2021 r. (środa), od godz. 18:00

#PrawaiWolności – 10 czerwca 2021 r. (czwartek), od godz. 18:00

#Zdrowie – 11 czerwca 2021 r. (piątek), od godz. 16:30

W przypadku paneli organizowanych w Warszawie, bezpłatne wejściówki rozprowadzane są w siedzibie Centrum Życia i Rodziny przy ul. Nowogrodzkiej 42/501 (na domofonie nr 51) w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Dystrybucja wejściówek rusza od piątku 28 maja. Także i w tym przypadku, wedle dostępności miejsc, można otrzymać wejściówkę na pojedynczy panel lub także na pozostałe panele tematyczne, które odbędą się w Warszawie.

UWAGA! W dniach 09.06-11.06 prosimy odbierać wejściówki na parterze budynku!

 

Dla wszystkich z Państwa, którzy nie będą mogli osobiście wziąć udziału w Tygodniu Życia i Wolności mamy bardzo dobrą wiadomość: wydarzenie to będzie w całości transmitowane online za pośrednictwem telewizji internetowej PCh24TV. Bezpośrednim adresem, pod którym od 7 czerwca (kiedy to startuje pierwszy w ramach Tygodnia panel #Kościół) będzie prowadzona transmisja na żywo jest pch24.tv.

Organizatorami Tygodnia Życia i Wolności są Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie „Polonia Christiana”. Partnerami wydarzenia są: Centrum im. Adama Smitha, Stowarzyszenie Fidei Defensor, Instytut Ordo Iuris, Młodzież Wszechpolska, Centrum Życia i Rodziny, Fundacja Życie i Rodzina, Fundacja Koliber oraz Towarzystwo na rzecz Rozwoju i Inicjatyw Społecznych. Nasza redakcja sprawuje nad wydarzeniem patronat medialny.

Tematy wystąpień oraz nazwiska uczestników Tygodnia Życia i Wolności są już znane. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych mediów oraz odwiedzenia oficjalnej, aktualizowanej na bieżąco, strony Tygodnia Życia i Wolności: tydzienzycia.pl. Na tej stronie mogą Państwo również wesprzeć organizację tej inicjatywy dobrowolnym datkiem.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(5)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie