30 marca 2021

Wyjątkowa lektura duchowa na Wielki Tydzień. Sięgnij po rekolekcje z ks. Piotrem Glasem

Wielki Post dobiega końca. Już za kilka dni ponownie wejdziemy w misterium Męki Chrystusa, aby na nowo odrodzić naszą wiarę i radować się z faktu Jego Zmartwychwstania. To ostatni moment, aby godnie przygotować się do tych świąt! Jak to zrobić? Uczestniczyć w rekolekcjach z księdzem Piotrem Glasem. Kliknij tutaj i pobierz je!

 

“Wielka to dla mnie radość i zaszczyt, że mogę brać udział w tych rekolekcjach wielkopostnych. Spotykamy się tutaj w imię Jezusa Chrystusa, aby odbyć razem drogę, przeżyć wspólnie pewną przygodę. To będą bardzo krótkie rozważania, ale mogą dotknąć wiele ludzkich serc i dusz. Kiedy sam przygotowywałem się do nich, dotykały również  i mnie, gdy siedziałem w kaplicy, czytałem, rozważałem i modliłem się” – mówi ksiądz Piotr Glas.

 

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book z rekolekcjami!

 

Wielkopostne rekolekcje z księdzem Glasem to sześć wyjątkowych nauk, które pomogą znaleźć właściwą drogę, podpowiedzą jak żyć w trudnym czasie, wskażą dlaczego i do czego wzywa nas Matka Boża. Rekolekcje w formacie e-booka pozwolą każdemu na zabranie ich ze sobą dosłownie wszędzie! Krótkie rozważania przypadną do gustu nawet tym najbardziej zabieganym.

 

Dołącz do rekolekcji z księdzem Piotrem Glasem jeszcze dziś!

 

Piotr Glas to ceniony ksiądz, rekolekcjonista i egzorcysta. Jest wspaniałym kapłanem i niestrudzonym czcicielem Matki Bożej. Jego nauki odmieniły życie i wiarę wielu ludzi, dlatego nie zwlekaj i także poznaj nasze rekolekcje z księdzem Glasem!

Rekolekcje ks. Glasa spisane w formie e-booka zostały wygłoszone dla PCh24.pl dwa lata temu.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie