7 września 2015

Stacje telewizyjne epatują obrazkami pokazującymi imigrantów z Afryki i Syrii, podkładając pod nie wzruszającą muzykę. Z relacji tych można wywnioskować, ze do Europy zmierzają tłumy samotnych matek z dziećmi. Dla pełnego rozeznania sytuacji publikujemy zupełnie inne filmy, których dziwnym trafem nie chcą publikować telewizje.


Oto zarejestrowana przez jednego z Węgrów bitwa tamtejszej policji z muzułmańskimi imigrantami w jednym z ich obozów:

Poniżej sceny ze szturmowania pociągów (bez biletów), do złudzenia przypominające te z książki Jeana Raspaila „Obóz Świętych”:

Tutaj niepokazywane w telewizjach obrazki wdzięczności islamskich imigrantów wobec pomagających im Europejczyków, którzy wzruszeni ciężkim losem uchodźców postanowili wręczyć im żywność:

To tylko nieliczne z wielu publikowanych tego typu filmów w Internecie. Takich obrazów, równie prawdziwych jak tych ukazujących piękne oczy niewinnych dzieci, nie uświadczymy w programach telewizyjnych.

Dlaczego?

 

 

kra

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie