21 września 2016

Obywatelska inicjatywa ustawodawcza mająca na celu pełną ochronę życia zostanie rozpatrzona przez Sejm RP w czwartek, 22 września. To ostatnia okazja, by zażądać od swoich reprezentantów w parlamencie poparcia rozwiązania zakazującego mordowania nienarodzonych dzieci. Podpisz apel skierowany do Marszałka Sejmu oraz przewodniczących klubów PiS, Kukiz’15 oraz PSL.

 

Portal Protestuj.pl umożliwia nam przesłanie do parlamentarzystów apelu. Bezpośrednio skierowany jest on do Marka Kuchcińskiego, Ryszarda Terleckiego, Pawła Kukiza i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Wszyscy reprezentują środowiska polityczne, które mogą poprzeć antyaborcyjną inicjatywę. Potrzebny jest jednak silny społeczny nacisk, by posłowie wiedzieli, czego chce naród.

 

Naród chce zaś ochrony życia. Aż 450 tys. Polaków podpisało się pod inicjatywą Stop Aborcji. W sumie w ostatnich latach pro-liferzy zebrali miliony podpisów poparcia. Przypomnijmy o tym posłom, podpisując apel!

 

„Bezkarne zabijanie dzieci jest nie do zaakceptowania. Co roku w Polsce poprzez aborcje pozbawia się życia tysiące istnień. Proszę pamiętać, że każdy dzień zwłoki w rozpatrywaniu tej inicjatywy, to pozbawienie życia kolejnych dzieci, dlatego też apeluję do Państwa o natychmiastowe położenie kresu temu ohydnemu i zbrodniczemu procederowi” – czytamy na protestuj.pl.

 

„Dzięki tej ustawie już nigdy więcej nie będą miały miejsca skandaliczne sytuacje, jak ta w szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie, gdzie lekarze skazali dziecko żywo urodzone w trakcie tzw. nieudanej aborcji na półgodzinną agonię” – przypominają autorzy apelu.

APEL MOŻNA PODPISAĆ TUTAJ:

MWł

  

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie