1 kwietnia 2021

Zwycięzca Śmierci – pobierz ebook o Zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa

Nie ma i nigdy nie będzie wspanialszej wiadomości, radośniejszej nowiny i większej obietnicy. Bo jeżeli z Jezusem Chrystusem umieramy, to razem z nim będziemy mieli udział w Zmartwychwstaniu. Trwaj w wielkanocnej radości czytając e-booka „Zwycięzca śmierci”! Kliknij tutaj i odbierz go!

 

Zmartwychwstanie to wieczny i ostateczny triumf naszego Pana Jezusa Chrystusa, całkowita klęska przeciwników i najwyższy argument naszej wiary. Święty Paweł powiedział, że gdyby Chrystus nie zmartwychwstał, nasza wiara byłaby daremna. Cały gmach naszych wierzeń opiera się na nadprzyrodzonym fundamencie Zmartwychwstania. Zastanówmy się więc nad tym wzniosłym tematem.

 

Wesprzyj nas i odbierz e-book o Zmartwychwstaniu Pańskim!

 

„Pokój wam”, pozdrawia Zbawiciel po gorzkich dniach cierpienia swych wiernych. „Pokój Chrystusowy niech panuje w sercach waszych”. To pozdrowienie wielkanocne śle nam z kolei święty Paweł.

 

A serce ludzkie, targane troską, bojaźnią i pokusą wierzyć nie chce w pokój wielkanocny. A jednak ta nowina pokojowa rozbrzmiewać winna w sercach waszych. Zmartwychwstaniemy! Wszyscy bez wyjątku – dobrzy i źli. Ale po zmartwychwstaniu wcale niekoniecznie musi nas czekać wieczna szczęśliwość w Królestwie Bożym.

 

Kliknij tutaj i przeczytaj e-book „Zwycięzca Śmierci”!

 

By móc w pełni się radować, patrzeć z nadzieją w przyszłość i przynajmniej częściowo zrozumieć tę wielką Tajemnicę zwycięstwa Życia nad Śmiercią, przygotowaliśmy dla Państwa – Czytelników PortaluPCh24.pl – e-book “Zwycięzca Śmierci” zawierający teksty rozważające Zmartwychwstanie naszego Pana.

 

Odbierz dla siebie naszą publikację i świętuj Zmartwychwstanie Pana!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie