16 lipca 2012

Aktywistka, która opublikowała w Internecie zdjęcia aborcji jej własnego dziecka, stwierdziła, że modlitwa może być nienawistna, a katolicy, którzy wstydzą się Kościoła są dla niej „inspirujący”. Aborcyjnej aktywistce przeszkadza za to „samo istnienie konserwatystów”.


Kobieta ukrywająca się pod pseudonimem Jane Young, okryła się niesławą publikując zdjęcia przedstawiające aborcję dokonaną na jej nienarodzonym dziecko. Jak nie omieszkała stwierdzić w jednym z wywiadów, od tego czasu otrzymuje „przepełnione nienawiścią” e-maile, w tym te zapewniające o modlitwie. Jak twierdzi, same zapewnienia o modlitwie w kontekście dokonanej aborcji są dla niej „groźne i poniżające”.

 

Jej „odważna prowokacja” została już okrzyknięta jako wielki sukces i postęp w aborcyjnej „walce”. Publikacja zdjęć przedstawiających aborcję zjednało jej wiele wylewnych pochwał ze strony feministek i liberalnych mediów. Rzecz jasna, nie obyło się przy tym też bez publicznego zaklinania rzeczywistości. W rozmowie z dziennikarzami Jane Young oczywiście przestrzega: przez amerykańskich obrońców życia i rodziny Amerykanom grozi, jakby inaczej, powrót do „wieków ciemnych”. – Mississippi jest przerażającym przykładem tego, co mogłoby się dziać w całym kraju – stwierdziła aktywistka, odnosząc się do porażki przemysłu aborcyjnego w tym stanie.

 

Witryna kobiety została w ostatnim czasie przejęta przez hakerów. Ci kontratakują, odnosząc się do uwag kobiety argumentującej, że „zabieg” wyglądał w jej przypadku zupełnie inaczej, niż przedstawiają to obrońcy życia. „Martwe dzieci przedstawiane na transparentach manifestujących zostały rozczłonkowane (…). Natomiast dziecko Jane zostało wyssane metodą próżniową (…), następnie upłynnione i przepompowane do słoika na odpady medyczne. Jane miała nadzieję, że dzieląc się obrazem „upłynnionego” dziecka, może ona zdemistyfikować obrazy rozerwanych ciał, propagowane przez obrońców życia. Jane jednak mija się z celem. To, jak dziecko wygląda po jego zabiciu pozostaje bez znaczenia dla moralnej oceny zabijania dzieci” – pisze haker.

 

Źródło: lifesitenews.com

mat

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie