4 sierpnia 2014

Francuscy więżniowie przechodzą na islam. Trwa muzułmańska indoktrynacja osadzonych

(By Jebulon (Own work) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons)

Francuskie zakłady karne są miejscem islamizacji osadzonych. Ulegają jej zwłaszcza młodzi więźniowie. Alarmują o tym władze więzienne. Poświęcony temu niepokojącemu zjawisku raport trafił do…  szuflady ministerstwa spraw wewnętrznych.

 

Raport – przesłany z więzienia w Pontet, w departamencie Vaucluse na południu Francji –  zakwalifikowano jako ściśle tajny i… odłożono do szuflady.

W dokumencie czytamy: „Od początku ramadanu, niektórzy młodzi więźniowie, niebędący wyznania muzułmańskiego, piją i jedzą o tych samych godzinach i w tym samym rytmie, co niektórzy praktykujący muzułmanie. Dzieje się tak, kiedy umieszczani są w celach z muzułmanami przestrzegającymi ramadanu. Z powodu strachu przed odwetem, ulegają oni wpływowi praktykujących muzułmanów”. Raport podkreśla, że „istnieje realna groźba dla niemuzułmanów, przyjęcie praktyk skrajnego islamu”.

 

„Większość uwięzionych pochodzenia chrześcijańskiego lub ateistów jedzą posiłki halal i nie spożywają wieprzowiny(…). W zakładzie karnym, idee Bractwa Muzułmańskiego są bardzo zakorzenione i zaakceptowane przez więźniów” – napisano w raporcie, dodając, że „najbardziej słabi psychicznie, młodzi aresztowani są głównym celem islamskiej indoktrynacji. Uginają się oni pod presją ulegając wymaganiom ich współtowarzyszy”.

 

 

FLC

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie