31 maja 2021

Maj dobiega końca! Odbierz wyjątkowy e-book o Maryi, Królowej Polski!

W maju szczególnie poświęcamy się Maryi, którą wzywamy w Litanii Loretańskiej. Królowo Polski to jedno z najpiękniejszych wezwań, pokazujące, że tylko pod berłem Maryi nasz kraj może istnieć i rozwijać się. O tym właśnie opowiada najnowszy e-book przygotowany przez PCh24.pl. Pokazujemy w nim, jak wierność Królowej, pozwalała nam cieszyć się wolnością i potęgą Rzeczypospolitej. E-book można odebrać klikając TUTAJ!

Gdy tylko przyjrzymy się historii naszego kraju, widzimy że Polska wierna swojej Królowej i Jej Synowi, to Polska wolna, dostatnia, bezpieczna, zaś Rzeczpospolita sprzeciwiająca się Bożym Prawom pędzi ku przepaści. Jak wielkie owoce przynosiło w historii Polski to głębokie zawierzenie naszych przodków Matce Najświętszej oraz wierna służba w obronie Krzyża Pana Jezusa i Świętego Kościoła. Z drugiej strony, nasza historia pełna jest dramatycznych przykładów kar, jakie spadały na nasz naród, kiedy tylko sprzeciwiał się Panu Bogu.

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book „Nasza Królowa”

Od pierwszych chwil istnienia państwa, ochrzczony naród polski bezgranicznie powierzał swe losy Najświętszej Maryi Pannie. Bogurodzica Dziewica, której imię wychwalane jest w najstarszej znanej pieśni polskiej, stała się prawdziwą Hetmanką Narodu.

Matka naszego Pana Jezusa Chrystusa jest Królową Polski. To wyjątkowy tytuł. A jednak, niestety coraz częściej, co gorsza również w środowiskach katolickich, uważa się, że jest to tytuł wyłącznie honorowy, a w rzeczywistości pozbawiony treści. Mimo, że to właśnie sama Matka Boża zapragnęła, by tak ją nazywano. Objawiła to przed wiekami jezuicie Juliuszowi Mancinellemu, już w 1608 roku.

Tę i wiele innych historii, pokazujących jak konieczne jest oddanie Polski we władanie Maryi, czytelnicy znajdą w najnowszym e-booku PCh24.pl „Nasza Królowa”.

Chcę z wiarą przeżyć ostatnie dni maja – miesiąca poświęconego Maryi!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie