27 marca 2020

Mimo drzwi zamkniętych. Pobierz najnowszy numer „PCh24 Co Tydzień” o restrykcjach z powodu wirusa

(PCh24CT)

Nowe restrykcje sanitarne wprowadzone przez polskie władze w związku z pandemią budzą u wielu osób pytania, obawy i ból. Nie chodzi jednak o fakt walki z koronawirusem, ale o pewną niekonsekwencję.

Ból potęguje także atmosfera wzajemnej podejrzliwości części wiernych wobec księży i biskupów oraz pojawiające się raniące komentarze pod adresem pasterzy. Tymczasem, o czym zbyt często zapominamy, obecna sytuacja jest bolesna także dla nich.

Pamiętajmy w tych ostatnich tygodniach tegorocznego trudnego Wielkiego Postu o pokrzepiających słowach Chrystusa Pana: „jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im Mój Ojciec, który jest w Niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w Imię Moje, tam Jestem pośród nich” (Mt 18, 19-20) – pisze w 102. numerze „PCh24 Co Tydzień” redaktor wydania Michał Wałach.

 

Aby pobrać 102. numer naszego e-tygodnika wystarczy kliknąć TUTAJ.

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie