11 czerwca 2021

„O zbawcza Hostio”. Odbierz najnowszy e-book o czci dla Najświętszego Sakramentu

W Polsce, w trakcie pandemii, jeszcze mocniej zaatakowała protestancka rewolucja, jaką jest zachęcanie katolików do przyjmowania Komunii świętej na rękę. To właśnie ona jest głównym tematem najnowszej publikacji PCh24.pl. Nasz e-book to zbiór niezwykle istotnych tekstów, traktujących problem Komunii na rękę od strony pobożnościowej. Problem, który przez wielu zamiatany pod dywan, w rzeczywistości godzi w cześć dla Najświętszego Sakramentu.

E-book „O zbawcza Hostio” można odebrać klikając w ten link!

Wspomniana rewolucja niestety odbywa się jednocześnie oddolnie i odgórnie. Odgórnie – bowiem do przyjmowania Komunii w ten sposób zachęcają wszyscy biskupi i kapłani w swoich parafiach. Oddolnie – gdyż wielu katolików, szczególnie z grona nazywającego siebie samo „Kościołem otwartym”, ochoczo taką praktykę promuje.

Fakty są jednak takie, iż wraz z zanikiem wiary w realną obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, upada też tradycyjna moralność. Tam, gdzie praktyka Komunii na rękę się rozprzestrzeniła, tam radykalnie zmalała liczba osób przychodzących na Msze, a przy okazji padały też definicje małżeństwa czy nienaruszalności ludzkiego życia na jego początku i u jego końca.

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book „O zbawcza Hostio”

Wielu z polskich katolików zadaje sobie pytania, czy jeśli pandemia kiedyś minie, będziemy potrafili zachęcić wszystkich naszych współbraci w Chrystusie – którzy idąc za nakazami sanepidu i niektórych kapłanów, zechcieli przez ostatni rok przyjmować Komunię wyłącznie na rękę – by znów podchodzili do Najświętszego Sakramentu z tą samą czcią co przed pandemią? Czy kolejne generacje kapłanów i biskupów, poruszeni pokoleniowym doświadczeniem pandemii, nadal będą wyznawać wiarę w realną obecność Chrystusa w tymże Sakramencie? Czy „nowa normalność”, na którą gremialnie zgodzili się polscy katolicy, stanie się również na stałe „nową pobożnością” naszego Kościoła?

Na te pytania odpowiedzi szukać należy w najnowszym e-booku PCh24.pl, O zbawcza Hostio. Czytelnik dowie się dzięki niemu, w jaki sposób nadużycie liturgiczne stało się zwyczajem w Kościele, dlaczego Polska jest wyspą na oceanie postępu i dlaczego nieustannie kłamie się na temat akcji, mających na celu przywrócenie jedynego słusznego sposobu przyjmowania Chrystusa w Komunii – na kolanach i do ust.

Pomóż nam walczyć o należną cześć Najświętszemu Sakramentowi i odbierz nasz nowy e-book!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie