15 kwietnia 2019

Powierz się Krwi Zbawiciela. Dołącz do wyjątkowej akcji polskich katolików!

(Fot. PCh24.pl)

„Chciałbym mieć tysiąc języków, aby pociągnąć wszystkich ludzi do Krwi Chrystusa”. Dla św. Kaspra del Bufalo oddanie się Przenajświętszej Krwi było bijącym sercem apostolskich działań. Teraz, dzięki wyjątkowej akcji polskich katolików, można powierzyć się Krwi Zbawiciela.

 

W 2018 roku do inicjatywy przyłączyło się niemal 90 tysięcy katolików. Ich nazwiska, wraz z zawierzeniem Krwi Zbawiciela w lipcu – miesiącu, w którym Kościół katolicki oddaje szczególną cześć Najdroższej Krwi Chrystusa – trafiły do Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie.

 

Ta niezwykła akcja katolików powraca w tym roku. Można do niej dołączyć do 2 czerwca. 15 lipca 2019 roku zostanie odprawiona Msza Święta za wszystkich uczestników akcji. Ich nazwiska znajdą się na zwoju, który zostanie złożony w Bazylice Grobu Bożego. Inicjatorzy akcji chcą, aby jak najwięcej osób poznało kult Najdroższej Krwi Chrystusa i odmówiło Akt poświęcenia się Bożej Krwi.

 

Jak dołączyć do akcji? Wystarczy zamówić pakiet „Najdroższa Krwi Chrystusa Wybaw Nas!” Na Państwa adres zostanie wysłany akt osobistego poświęcenia się Najdroższej Krwi Chrystusa. Potwierdzenie odmówienia aktu należy odesłać do organizatora akcji – wówczas nazwisko jej uczestnika trafia na specjalny zwój, który przekazany zostanie do Bazyliki Grobu Bożego w Jerozolimie, gdzie 15 lipca 2019 roku odprawiona zostanie Msza Święta za wszystkich uczestników akcji.

 

Szczegóły akcji dostępne są TUTAJ.

 

Tak było w 2018 roku – zobacz relację VIDEO:

 

 

 

Więcej informacji o kampanii na stronie piotrskarga.pl

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie