3 kwietnia 2021

Powrót do normalności? Niedzielski: Nigdy. Nigdy! Będą nowe mutacje

(fot. FORUM)

Czy wrócimy do świata sprzed pandemii? Według ministra zdrowia Adama Niedzielskiego: nie.

– Nigdy. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek. Zagrożeń będzie coraz więcej – mówi.

 

Pierwsza fala, druga fala, dziesiąta fala… Komu wydawało się, że to tylko żarty, jest w błędzie – przynajmniej według ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Minister na antenie telewizji TVN24 mówił o tym, czy świat pokona pandemię koronawirusa i czy uda się powrócić do normalnego życia. Według Niedzielskiego powrót do normalności jest jednak… wykluczony.

 

Nigdy! Nigdy już nie wrócimy do świata sprzed pandemii. Część z nas już zawsze będzie używała maseczek i będzie trzymała dystans w obawie przed zakażeniem – powiedział minister Adam Niedzielski

 

Jeśli chcą mnie państwo zapytać, czy pokolenie dzisiejszych 50- i 40-latków będzie do końca swoich dni żyło w stanie zagrożenia epidemicznego, to odpowiedź brzmi: absolutnie tak – dodał.

 

Dopytywany, czy po brytyjskiej będą kolejne mutacje, odparł, że dokładnie tak. 

 

Według Niedzielskiego „będzie coraz więcej zagrożeń biologicznych”; w dodatku będą „coraz bardziej niebezpieczne”. Nadchodzi zatem wzrost znaczenia inspekcji sanitarnych „we wszystkich krajach”.

 

Pora zacząć oswajać się z myślą, że to nie jest ostatnia pandemia w naszym życiu – powiedział.

 

źródło: wpolityce.pl

 

Pach

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(91)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy