1 lipca 2021

Premiera filmu o Ordo Iuris już 30 lipca o 14.00! Wesprzyj jego promocję

30 lipca o godzinie 14.00 – będzie miała miejsce premiera najnowszego filmu PCh24TV. „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” odkłamie lewicowe manipulacje na temat Instytutu, który od lat włącza się w walkę o ochronę życia nienarodzonych, skuteczne prawodawstwo czy dobre imię Polski na arenie międzynarodowej. Chcesz wesprzeć promocję tego reportażu? Kliknij w ten link!

Mainstream próbuje kształtować wyobrażenie o Ordo Iuris jako organizacji męskich szowinistów, katolickich fundamentalistów, niszczycieli praw kobiet, z niejasnym źródłem finansowania.

Pomimo wyroków sądowych za naruszanie dóbr i kłamstwa na temat Ordo Iuris, ich przeciwnicy nadal próbują stosować te same zabiegi.

Wesprzyj nas już teraz!

Jednak czy w Ordo Iuris rzeczywiście pracują sami mężczyźni? Czy to religijni fundamentaliści? Czy chcą zniszczyć prawa kobiet? Jakie są ich źródła finansowania? Czy ktokolwiek popiera pracę Instytutu? Kto jest beneficjentem działań Ordo Iuris?

W filmie „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” odpowiadamy na te pytania! Konfrontujemy lewicowo-liberalne kłamstwa z rzeczywistością! Przedstawiamy pracowników, ich codzienność, beneficjentów i przyglądamy się temu, skąd mają paliwo na swoją działalność!

Wesprzyj promocję naszego filmu i pomóż rozpowszechniać prawdę!

Już 30 lipca będziecie mieli okazję przekonać się, jak błędny obraz Instytutu Ordo Iuris wykreowały lewicowo-liberalne media głównego nurtu. Tego dnia będzie miała miejsce premiera filmu, w którym Łukasz Karpiel wraz ze swoim zespołem sprawdza i weryfikuje informacje o Ordo Iuris.

Lewica ich nienawidzi, liberałowie ich atakują, feministki na ich widok dostają furii. Jesteśmy przekonani, że po tym filmie ofensywa przeciwników wartości rozumu i godności człowieka będzie jeszcze bardziej zaciekła.

Dlatego tak bardzo konieczne jest jak najszersze rozpowszechnienie tego materiału, żeby Polacy mogli sami zweryfikować fałszywe informacje, które mainstream znów wystosuje przeciwko Instytutowi Ordo Iuris.

 Wesprzyj walkę o prawdę i chrześcijańskie wartości!

Jeszcze raz zachęcamy, aby 30 lipca śledzić stronę PCh24.pl. To właśnie tam, w dniu premiery, znajdziecie informację, gdzie można obejrzeć najnowszy film zespołu PCh24TV „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?”. Zapraszamy! 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(4)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie