29 listopada 2013

Telewizja publiczna po raz pierwszy w tak stanowczym tonie pozwoliła wypowiedzieć się o problemie rewolucji genderowej i seksualizacji najmłodszych dzieci!  Stało się to dzięki transmitowanemu w czwartek w TVP Info programie Jana Pospieszalskiego „Bliżej”.


Red. Pospieszalski zaprosił do swego programu posła Twojego Ruchu Piotra Baucia. Jego rozmówcą był profesor Aleksander Stępkowski. Komentarze profesora często można przeczytać na łamach portalu PCh24.pl, jest prezesem Zarządu Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, niezwykle cennej inicjatywy prawników angażujących się w obronę tradycyjnego ładu społecznego.

Prof. Stępkowski wykazał niewiedzę posła Baucia – szefa sejmowej komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży – na temat dokumentów przygotowywanych pod jego nadzorem. Chodzi o projekty ustaw wprowadzające skandaliczny model edukacji seksualnej, oparty na wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia. Wytyczne przewidują m.in. naukę masturbacji u czterolatków i umiejętność „negocjowania bezpiecznego seksu” u dzieci między dwunastym ,a piętnastym rokiem życia. Poseł Bauć był bardzo zaskoczony zapisami dokumentów na które się powoływał, Stępkowski zaś przytomnie zauważył, że owe zapisy to nic innego jak namawianie nauczycieli do czynów pedofilskich.

Jan Pospieszalski zaprosił do swego programu również przedstawicieli organizacji zrzeszających rodziców. Oni także w sposób jednoznaczny opowiedzieli się przeciwko dalszej seksualizacji dzieci w szkołach na wzór niemiecki, hiszpański czy brytyjski. Ostatnim akcentem programu była wypowiedź Jacka Sapy, prezesa Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny, a więc kolejnego obrońcy rodziny często wypowiadającego się dla PCh24.pl.

Cały czwartkowy program można zobaczyć tutaj:

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/jan-pospieszalski-blizej/wideo/28112013-2230/12953783


kra

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie