3 kwietnia 2012

Zapraszamy wszystkich na pikietę przed Kliniką Ginekologii przy placu Starynkiewicza. Protest odbędzie się w środę 4 kwietnia o godzinie 11.

 

Czego powinni uczyć profesorowie medycyny? Ratowania życia czy zabijania? Oczywiście ratowania życia. Często tak jest ale nie zawsze. W Kinice Ginekologii i Położnictwa Szpitala Klinicznego przy placu Starynkiewicza lekarze zabijają dzieci. Dzieci, które jeszcze nie zdążyły się narodzić, a które są podejrzane o chorobę lub defekt genetyczny. Można je zabijać do 24 tygodnia od poczęcia. Wcześniaki w tym wieku można utrzymać przy życiu. Ale tych dzieci nikt nie ratuje, mają umrzeć bo nie są potrzebne.

 

Klinika przy placu Starynkiewicza jest miejscem szczególnym. To tutaj uczy się studentów medycyny. Uczy się również bycia lekarzem. Zabijanie ludzi kojarzyło się dotychczas z zawodem kata. Są tacy lekarze, którzy nie tylko zabijania dzieci się podejmują ale uczą tego studentów medycyny.

 

Ludzie sumienia nie mogą przechodzić wobec tego obojętnie. Bierność oznacza zgodę na ten haniebny proceder.

 

Źródło: stopaborcji.pl

luk

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie