Szef WHO wzywa do szczepień i noszenia masek. "Musimy walczyć z Covid-19"

rzad-pandemiczny.jpg
Fot. Oprac. GS/PCh24.pl

Covid z nami zostanie. Potrzebujemy narzędzi, by z nim walczyć - ogłosił szef WHO Tedros Ghebreyesus. Na konferencji prasowej wzywał do noszenia masek i przyjmowania szczepionek przeciwko wirusowi.

Dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia uczestniczył w konferencji prasowej 6 września. Według szefa WHO można obecnie obserwować zwiększoną liczbę hospitalizacji oraz śmierci z powodu Covid-19, dlatego wskazane jest przyjmowanie dawek przypominających, przynajmniej w przypadku osób z grup ryzyka.

Według Ghebreyesusa WHO martwi się, że zbyt mało osób z tych grup przyjęło szczepionkę. - Nasze przesłanie brzmi: nie czekajcie, przyjmijcie dodatkową dawkę, jeżeli jest to zalecane w waszym przypadku - stwierdził.

Zróbmy to razem!

Na konferencji była również obecna reprezentująca WHO dr Maria Van Kerkhove, która wzywała - między innymi - do noszenia masek, częstego wietrzenia pomieszczeń oraz utrzymywania dystansu społecznego.

WHO przygotowuje obecnie międzynarodowy Traktat Antypandemiczny, który miałby zwiększyć obowiązywalność wytycznych zdrowotnych WHO, nie tylko w przypadku zapowiadanej przez organizację "kolejnej pandemii", ale również w innych dziedzinach dotyczących "globalnego zdrowia".

Procedowany przez WHO „Międzynarodowy Traktat Pandemiczny” może naruszać kompetencje suwerennych państw. Dokument ma przyznać Światowej Organizacji Zdrowia rolę koordynatora międzynarodowej polityki sanitarnej, co oznacza rezygnację władz poszczególnych krajów z niezależności w tym obszarze.

w-imie-zasad_pandemia-wraca-1.jpg

PANDEMIA WRACA! Dyktatura WHO coraz BLIŻEJ?! Sanitaryści naciskają! || Ordo Iuris. W imię zasad

Filip Bator z Instytutu Ordo Iuris był gościem Pawła Chmielewskiego w programie "Ordo Iuris. W imię zasad". Wesprzyj najnowszą produkcję PCh24.tv i pomóż nam ujawnić prawdę o Billu Gatesie! 👉 https://pch24.tv/wladcy-swiata/?ka=008671 Czytaj dalej

Źródła: LifeSiteNews.com, PCh24.pl

Pach

Zróbmy to razem!
Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.
Wybierz kwotę: