20 września 2021

Władcy nowego świata… Odbierz najnowszy e-book PCh24.pl opowiadający o globalistycznej Agendzie 2030 jako nowej religii!

W służbie Zrównoważonego Rozwoju staje edukacja i wszelkie zdobycze cywilizacyjne – udzielane wszystkim i wszędzie pod warunkiem wdrażania postępowych idei. Możni tego świata chcą minimalizować wpływ wiary na życie publiczne i zdegradować rolę tradycyjnej rodziny. Wszystko to dodatkowo podlewają sosem antyprzemocowym i antydyskryminacyjnym. Czy ostatecznie globaliści osiągną swój cel? Jak możemy z nimi walczyć?

Przekonaj się sam, odbierając nasz e-book „Władcy nowego świata. Religia Agendy 2030”.

Znajdziesz go, klikając w ten link!

Wesprzyj nas już teraz!

Wszyscy, którzy mieli do tej pory jakieś wątpliwości co do tego, że najważniejsze decyzje dotyczące państw, ekonomii i globalnej gospodarki nie zapadają w gabinetach rządzących, tylko za zamkniętymi drzwiami niewybieralnych, niedemokratycznych gremiów, powinni w ciągu ostatniego półtora roku wątpliwości te porzucić. 

Jeszcze kilkanaście miesięcy temu, w czasie sprzed ogłoszenia światowej pandemii Covid-19, wydawało się, że plany globalistów dotyczące wdrożenia założeń Agendy 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponownie zostaną odsunięte w czasie. Wszystko szło jakoś zbyt mozolnie i zbyt wolno. Do czasu. Oto wymierny efekt globalnej pandemii.

Wesprzyj nas i odbierz dla siebie e-book „Władcy nowego świata. Religia Agendy 2030”!

Niestety, wielu strażników dobra publicznego; polityków, samorządowców, działaczy społecznych, ale i niestety duchownych nie zdaje sobie sprawy, jak radykalna ideologia stoi za – na pierwszy rzut oka – niezwykle atrakcyjnymi i pięknie brzmiącymi hasłami.

Dla zwykłego obywatela wymysły globalistów to w praktyce jednak stale rosnące ceny prądu, wody, ścieków, śmieci czy zwiększenie opłat za parkingi oraz wyłączanie coraz większych obszarów śródmieścia z ruchu dla samochodów. To zagęszczenie miast i obniżanie jakości wielu produktów, usług czy niższe standardy budynków.

Co więcej, w imię wyimaginowanego „wyższego dobra” ludzie coraz bardziej skłonni są poświęcić wiele. Czego nie udało się wymusić dla pozornego „ratowania klimatu”, udaje się realizować dla rzekomego ratowania się przed pandemią Covid-19 i każdą następną.

Już tylko nieliczna garstka świadomych obywateli widzi, do czego próbują doprowadzić globaliści. I tylko wspólne działanie nas wszystkich może pomóc obudzić resztę społeczeństwa.

Pomóż nam walczyć z propagandą globalistów i odbierz nasz nowy e-book!

Jak wygląda „nowy porządek” postulowany w ramach Agendy 2030? Kto naprawdę nami rządzi? Jak odkodować język globalistów? Czy powinniśmy zacząć się bać? Wesprzyj nas i poznaj odpowiedzi na te pytania, przygotowane przez redaktorów PCh24.pl!

E-book „Władcy nowego świata. Religia Agendy 2030” znajdziesz pod tym linkiem!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(2)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie

Udostępnij przez