22 lipca 2021

Wyjątkowy reportaż na trudne czasy: Msza Wszechczasów – powrót do źródeł

W związku z decyzją papieża Franciszka, który swoim najnowszym motu propio znacznie ograniczył możliwość uczestniczenia w Najświętszej Ofierze podczas Mszy “trydenckiej”, pragniemy przypomnieć reportaż, pokazujący piękno liturgii w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego. Produkcję można obejrzeć klikając w ten link

Od kilku dni w wielu diecezjach nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie ograniczane są Msze “trydenckie”. Jak wielki skarb utraciliśmy pokazują reakcje wielu katolików. Przeważa smutek i potężny ból!

Ukojenie przyniesie film pokazujący piękno Mszy “trydenckiej”, który przygotował zespół PCh24TV. Produkcja ekipy filmowej Stowarzyszenia Piotra Skargi jest dziś aktualna jak nigdy dotąd!

Wesprzyj nas już teraz!

Obejrzyj reportaż o pięknie Mszy w klasycznym rycie rzymskim! 

Nasz film prezentuje celebrację Najświętszej Ofiary przez amerykańskiego kardynała Raymonda Leo Burke’a, który w rozmowie z nami opowiada także, jak wielkim darem, łączącym niebo i ziemię, jest Msza “trydencka”.

Ukazujemy również świadectwa wielu ludzi, kobiet i mężczyzn, starszych, ale przede wszystkim młodych, którzy odkryli bogactwo liturgii w klasycznym rycie. Dlaczego wybrali Mszę “trydencką”? Dlaczego cenią godność i pobożność duchowości starej Mszy? W jaki sposób odkryli Prawdę w tej formie modlitwy? Odpowiedzi przynosi nasz reportaż!

Wesprzyj nas i pomóż nam promować piękno Tradycji katolickiej! 

Czy żyjące pokolenia będą tymi, które pozwoliły zapomnieć o skarbie ofiarowanym nam przez naszych przodków? Nie możemy na to pozwolić! Musimy zrobić wszystko, aby katolicka Tradycja nie została zatarta, ani wymazana z biegu historii!

Naszym obowiązkiem, w ramach nieustannej wierności Kościołowi, jest kultywowanie i promowanie Mszy w nadzwyczajnej formie rytu rzymskiego, tradycyjnej duchowości, maryjnej pobożności czy zasad katolickiej nauki w życiu społecznym.

To misja naszego zespołu redakcyjnego, do której wsparcia serdecznie zachęcamy! Każdy wspierający rozwój naszej platformy wideo na żądanie otrzyma dostęp nie tylko do filmu o Mszy Wszech Czasów, ale również do wielu innych produkcji!

Kliknij tutaj i wesprzyj naszą misję! 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie