4 października 2021

Wylew nienawiści prof. Magdaleny Środy. Ma nadzieję, że „gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”

Znana ze szczególnej troski o zwierzęta i chęć nadania im polskiego obywatelstwa prof. Magdalena Środa oburzyła internautów swoim najnowszym wpisem. „Etyczka” życzyła w nim rychłej śmierci niezaszczepionym i nie szczędziła obraźliwych słów przeciwnikom politycznym.

Nie kryjąca swych lewicowych zaptrywań prof. Magdalena Środa skomentowała w mediach społecznościowych protest przeciwko segregacji sanitarnej. Słowa feministycznej aktywistki wywołały wiele komentarzy. Słynąca z troski o zwierzęta uczona wyraziła bowiem nadzieję, że „gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”. Podzieliła się również swoją oceną polityków Konfederacji, którzy organizowali sobotni Marsz Wolności i Suwerenności pod hasłem „Stop segregacji sanitarnej”. Jej zdaniem oni sami z pewnością są zaszczepieni, a sprzeciw wobec reżimu medycznego i restrykcji to jedynie próba zbicia kapitału politycznego na „kretynach”. „Oczywiście sami wiedzą, że ruch antyszczepionkowców jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dalej łapią wiatr w żagle” – komentowała Magdalena Środa.

Wpis akademiczki sprowadził na nią zarzuty hipokryzji. „Profesor Magdalena Środa znana jest ze swojego politycznego i światopoglądowego zaangażowania, oraz szczególnych metod wyrażania tolerancji za pomocą mowy miłości. Nie inaczej jest i tym razem” – podsumował ironicznie portal tysol.pl. Komentatorzy z podobnym sarkazmem odnosili wypowiedź prof. Środy do jej wykształcenia w dziedzinie etyki oraz postulatów politycznych. Jest ona bowiem na tyle przejęta losem zwierząt, że postulowała nadanie im statusu obywatela. Do sprawy odnieśli się min. Dariusz Matecki i Cezary Krzysztopa.

Wesprzyj nas już teraz!

 

 

Źródła: tysol.pl / tvp.info

FA

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(66)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez