21 września 2021

Administracja platformy YouTube usunęła zapis transmitowanej na żywo sesji niemieckich ekspertów omawiających niepożądane skutki zastrzyków przeciwko Covid-19. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej profesorowie przedstawili wyniki sekcji zwłok ośmiu pacjentów, którzy zmarli po przyjęciu genetycznych preparatów – informuje portal Life Site News.

 

W ciągu godziny od publikacji film zdążyło obejrzeć około 5 tysięcy widzów. You Tube zareagował błyskawicznie. Ocenzurował materiał w pierwszej dobie po emisji z powodu „naruszenia wytycznych dla społeczności”.

Wesprzyj nas już teraz!

W konferencji brało udział trzech renomowanych patologów: prof. dr Arne Buckhar, prof. dr Walter Lang i prof. dr Werner Bergholz. Zaprezentowali oni rezultaty sekcji zwłok ośmiu pacjentów, którzy zmarli w ciągu dwóch tygodni po szczepieniu. „Patolodzy byli w stanie potwierdzić, że zgony rzeczywiście zostały spowodowane przez szczepionkę COVID-19. Zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepionką zostało określone przez prof. Buckhar jako pierwsza diagnoza i główna przyczyna śmierci. Pokazano również mikroskopowe obrazy zmian powstałych w tkankach” – relacjonuje portal.

Z kolei austriacka grupa badawcza skoncentrowała się na analizie składu różnych preparatów reklamowanych oraz masowo dystrybuowanych i aplikowanych jako szczepionki przeciwko Covid-19. Wyniki prac okazały się zgodne z tym, co ustalili wcześniej naukowcy z Japonii i Stanów Zjednoczonych. Otóż we krwi pacjentów po zastrzykach odkryte zostały niezadeklarowane przez producentów w składach specyfików pierwiastki metaliczne. Podczas konferencji zostały zaprezentowane mikroskopowe fotografie tych niezidentyfikowanych elementów. Eksperci podkreślali ich niezwykłe rozmiary i formy.

„Profesorowie omówili niekorzystne skutki dla żyjących pacjentów, w tym problemy z płodnością i zakrzepicą” – czytamy.

Uczestnicy sesji apelowali o gromadzenie danych dotyczących niepożądanych skutków „szczepionek”. Zwrócili się również do instytucji zdrowotnych o rzetelną ocenę zagrożeń związanych z preparatami. ​​„Należy rozważyć zawieszenie kampanii szczepień” – stwierdzili w podsumowaniu.

„To nie pierwszy raz, kiedy należąca do Google platforma wideo cenzuruje naukowców za dzielenie się swoimi odkryciami z przypadków urazów lub zgonów spowodowanych szczepionką lub za ostrzeganie opinii publicznej o ich niebezpiecznym charakterze” – wskazuje LSN.

Portal przypomina, iż nawet dr Robert Malone, wynalazca technologii mRNA, został ocenzurowany po przedstawieniu całej listy obaw dotyczących bezpieczeństwa preparatów produkcji Pfizer-BioNTech oraz Moderna. Naukowiec ostrzegał przed możliwymi przyszłymi poważnymi problemami autoimmunologicznymi, wywołanymi obecnością w organizmach osób zaszczepionych białek kolczastych z zastrzyków mRNA.

 

Źródło: Life Site News

RoM

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(36)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy