29 września 2021

Żadnych lockdownów! Dołącz do akcji, PILNIE podpisz petycję i wyraź swój sprzeciw wobec obostrzeń

Rząd, ministerstwo zdrowia, Rada Medyczna, a wraz z nimi przychylne i usłużne media straszą Polaków nadchodzącą czwartą falą, a co gorsza – grożą wprowadzeniem następnych lockdownów. W internecie pojawiła się specjalna petycja, której sygnatariusze sprzeciwiają się wprowadzaniu nowych obostrzeń. Można ją podpisać, klikając w ten link!

Nadchodząca czwarta fala koronawirusa to straszak, którego próbują używać rządzący, politycy różnych opcji oraz wspierające ich media. Grożą oni Polakom, szczególnie tym z regionów, które w większości nie zdecydowały się przyjąć szczepionki, że w ich miejscach zamieszkania może zostać wprowadzony lockdown. 

Niestety w ostatnim czasie słowa te coraz częściej pojawiają się w mediach, a z tego powodu wielu Polaków odczuwa zagrożenie i psychiczny dyskomfort, że po raz kolejny może zostać zamknięta ich działalność, możliwość zarabiania pieniędzy, a dzieci ponownie będą zmuszone do nauki zdalnej, co nie tylko pogorszy jakość ich edukacji, ale również jeszcze bardziej zniszczy relacje międzyludzkie – czytamy na stronie petycji.

Wesprzyj nas już teraz!

Kliknij tutaj i zaprotestuj przeciwko kolejnym lockdownom! 

Podpisujący doskonale zdają sobie sprawę, jakie są rzeczywiste efekty takich działań. Brak poprawy sytuacji zdrowotnej, upadająca gospodarka, zamykanie szkół i ograniczanie możliwości spotkań zarówno dzieci, jak i dorosłych. To wszystko przekłada się na utratę zarobków zwykłych Polaków, a także na pogorszenie zdrowia psychicznego – w szczególności u dzieci.

W związku z tym apelują do rządzących, a w szczególności do premiera Mateusza Morawieckiego, ministra zdrowia Adama Niedzielskiego oraz ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka, o jasną deklarację, która zapewni Polaków, że w żadnej części naszego kraju nie zostanie wprowadzony lockdown, który z pewnością jeszcze bardziej pogorszy sytuację zdrowotną i ekonomiczną obywateli.

Nie zwlekaj i już teraz dołącz do pilnego apelu Żadnych lockdownów!

Podpisujący żądają także, aby zaniechano jakichkolwiek działań mających na celu segregację sanitarną Polaków, a w szczególności wprowadzania ograniczeń tylko dla tych, którzy nie przyjęli szczepionki.

Sygnatariusze domagają się też całkowitego powrotu do normalności oraz działającej służby zdrowia, która będzie diagnozować i leczyć wszystkie choroby, a nie tylko tę jedną, którą interesuje się cały świat.

Więcej o akcji można przeczytać na stronie zadnychlockdownow.pl

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(35)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie
Więcej komentarzy

Udostępnij przez