18 listopada 2012

Kaczyński: w grudniu marsz, w styczniu konstruktywne wotum nieufności

(fot.Dudek Jerzy/FOTORZEPA )


Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zapowiedział podczas sobotniego spotkania z wyborcami w Legnicy, że już w styczniu zostanie złożone konstruktywne wotum nieufności przeciwko rządowi Donalda Tuska.


Jak wiadomo proponowanym przez PiS szefem rządu ma być prof. Piotr Gliński. Prezes PiS, składając deklarację w sprawie terminu złożenia konstruktywnego wotum nieufności, zaznaczył, że w ciągu 23 lat nie było w Polsce tak złego rządu, jak rząd Donalda Tuska.

 

Opisywanie tych złych rządów jest w jakiejś mierze stratą czasu, ale trzeba to będzie zrobić w styczniu, gdy złożymy wniosek o konstruktywne wotum nieufności. Wtedy przedstawimy te zaniechania. Rząd powinien odejść, bo prowadzi fatalną politykę finansową, gospodarczą, społeczną, a także wobec rolnictwa i spraw zagranicznych – mówił Kaczyński.

 

Prezes PiS zapowiedział również, że 13 grudnia, w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, odbędzie się w Warszawie marsz, którego celem będzie „obrona wolnych mediów, demokracji i wartości tworzących Polskę”.

 

 

Źródło: Polskie Radio

ged

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie