25 maja 2016

Kijowski fetowany w Brukseli. Przyjął go sam Donald Tusk oraz znany przyjaciel Polski Martin Schulz

Delegacja Komitetu Obrony Demokracji ze swoim liderem Mateuszem Kijowskim na czele gości na europejskich salonach. Zaproszenie dla samozwańczych „obrońców demokracji” wystosowały instytucje europejskie. Kijowski spotkał się m. in. z Przewodniczącym Rady Europejskiej Donaldem Tuskiem oraz przewodniczącym Parlamentu Europejskiego Martinem Schulzem oraz z liderami największych frakcji w PE.

 

„Spotkanie trwało około półtorej godziny. W serdecznej atmosferze omówiliśmy bieżącą sytuację w Polsce, relacje Polski z Unią Europejską oraz możliwe scenariusze rozwoju sytuacji. Zgodziliśmy się wszyscy, że różnice zdań i wątpliwości powinny być wyjaśniane w drodze dialogu, z poszanowaniem dla obowiązującego prawa i przyjętych procedur” – w tak ciepłych słowach relacjonuje Kijowski odwiedziny u Donalda Tuska.

 

Po spotkaniu ze znanym z antypolskich wystąpień niemieckim eurokratą Schulzem, lider KOD napisał na Twitterze: „Kolejne spotkanie z panem Maritnem Schulzem. Niezwykła szczera i życzliwa atmosfera. Ogromne wsparcie. Dziękujemy”.

 

Uzyskaliśmy duże zrozumienie. Spotkanie odbyło się w bardzo życzliwej atmosferze. Pan Schulz zadeklarował również, że będzie się życzliwie przyglądał naszym działaniom i w miarę możliwości popierał ewentualne projekty, które będziemy przedstawiali z prośbą o wsparcie na różne sposoby – mówił Mateusz Kijowski dziennikarzom w Brukseli.

 

 

Źródło: FB/Twitter/Niezalezna.pl

luk

 

 

 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie