7 czerwca 2016

Satanistyczna ceremonia podczas otwarcia najdłuższego i najgłębszego tunelu kolejowego na świecie

(Tunel kolejowy Świętego Gotarda. By Audrius Meskauskas (Own work (own photo)) [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)], via Wikimedia Commons)

Czołowi przywódcy szwajcarscy i europejscy, w tym kanclerz Niemiec Angela Merkel, prezydent Francji Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, premier Liechtensteinu Adrian Hasler i kanclerz Austrii Christian Kern wzięli udział w otwarciu najdłuższego i najgłębszego na świecie tunelu kolejowego Świętego Gotarda, ciągnącego się 57 km pod Alpami. Historyczne wydarzenie przyćmiła wulgarna i satanistyczna ceremonia otwarcia.

 

Chrześcijański portal TruNews, a także liczne blogi donoszą o skandalicznych występach, które towarzyszyły otwarciu tunelu. W środku, jak i na zewnątrz podziemnej trasy odbyły się widowiska pełne aluzji seksualnych i odwołujące się wprost do symboli satanistycznych.

 

Skąpo ubrani tancerze i tancerki wulgarnie symulowali akty homoseksualne. Tancerze oddawali cześć osobnikowi z głową kozy, uosabiającemu szatana. Skandalicznemu „widowisku” towarzyszyła wyjątkowo niemiła, kakofoniczna muzyka, przerażający płacz i krzyki. Demoniczne postaci symulowały akty seksualne z męskimi i żeńskimi tancerzami, z których wielu wyglądało jak androgeniczne postaci. Na dużym ekranie wyświetlano oblicze demona z kręgiem oczu rzucających napastliwe spojrzenie. Przedstawienie wyreżyserował Niemiec Volker Hesse.

 

Rytuał, nazwany przez BBC „wyjątkowym spektaklem” miał zaprezentować różne aspekty kultury szwajcarskiej. Wzięło w nim udział 600 tancerzy, akrobatów i aktorów. Występ rozpoczął się od grupy górników ubranych w pomarańczowe kombinezony maszerujących jak zombie w kierunku wejścia do tunelu, przedstawionego na ekranie.

 

Górnicy zginęli i pojawili się jako duchy reprezentowane przez tancerzy w bieliźnie z białymi welonami ślubnymi. Nagle pośród nich wyskoczył aktor ubrany jak koza, oddając się rytualnym tańcom. Potem do tancerzy dołączyli druidzi i postaci w ciemnych ubraniach z gniazdami, krzewami i liśćmi na głowie. Na ziemi wokół nich położono postać z kozią głową. Aktorzy śpiewali piosenki starogermańskie i włoskie.

 

Ceremonia kończy się „wskrzeszeniem” demonicznej postaci, której wszyscy tancerze zaczynają oddawać cześć. Postać z głową kozy niejako wchodzi do świata technologii, przemysłu i „nowoczesnego” społeczeństwa, które uosabiały skąpo ubrane „nierządnice”, włóczędzy i inne dziwne postaci. Aktorki przebrane za kobiety lekkich obyczajów w przedstawieniu prezentowanym na zewnątrz tunelu podbiegły do publiczności, nachalnie ją napastując, co budziło zażenowanie niektórych dygnitarzy.  

 

Tunel – przy drążeniu którego życie straciło 9 górników, którego budowa trwała 17 lat i kosztował 12,3 mld dolarów – „poświęcili” pastor Martin Werlen, rabin Marcel Yair Ebel, imam Bekim Alimi, szef wydziału bezpieczeństwa federalnego urzędu transportu Pieter Zeilstra, reprezentujący ateistów oraz ksiądz Somina Rauch.

 

BBC, a także kilka dużych stacji telewizyjnych prowadziło transmisję na żywo z uroczystości. 2 czerwca Thomas Stephens ze szwajcarskiej Broadcasting Corporation opublikował artykuł, cytując francuską publikację „Le Matin”, która określiła nowo otwarty tunel kolejowy – „niewidzialną katedrą”. Publicysta zauważył, że wiele mediów w francuskojęzycznej części Szwajcarii było pełnych podziwu dla osiągnięć technicznych i symboliki tunelu.

 

Wyjątkowo niesmaczne „widowiska” z okazji otwarcia najdłuższej trasy podziemnej na świecie obejrzało już setki tysięcy osób. Odbywają się one w  Erstfeld i Rynächt w kantonie Uri, jak również w Pollegio i Biasca w Ticino.

 

Źródło: lifesitenews.com., truenews.com

AS

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie