Poznaj wyjątkową publikację. "Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia" [PODCAST]

"Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia" – pod takim właśnie tytułem ukazała się - nakładem Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi - publikacja red. Agnieszki Stelmach, zbierająca w jednym miejscu bogactwo zagadnień dotyczących serwowanego nam przez globalistów "zrównoważonego rozwoju". Co kryje się pod tym hasłem? Jaka będzie "zrównoważona" przyszłość? Pomoc w odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w naszej nowej publikacji!
Już teraz pobierz e-book Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia
Ta publikacja budzi świadomość Polaków, którzy mamieni hasłami o wolności i bezpieczeństwie, tę wolność i bezpieczeństwo de facto oddają. Agnieszka Stelmach, autor ebooka, w systematyczny sposób rozkłada na czynniki pierwsze problem pochodu globalistów przez instytucje państwowe i europejskie.
Nowoczesne plany pseudo-ekologiczne, bezwarunkowy dochód podstawowy i wielkie programy socjalne, depopulacja i czwarta rewolucja przemysłowa... to wszystko narzędzia konieczne do realizacji ich misternego planu. Sprawa dotyka też Kościoła. Agnieszka Stelmach opisuje rolę współczesnej, "franciszkowej" retoryki w nauczaniu Kościoła oraz zaangażowanie samego papieża w realizację Agendy 2030.
Już teraz pobierz e-book Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia
A już teraz zachęcamy do wysłuchania rozmowy Łukasza Karpiela z Agnieszką Stelmach, autorem raportu Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia:


