13 lipca 2016

Dziennikarze portalu naTemat.pl chcieli ośmieszyć Polaków z Podlasia. Wyszło na odwrót

(Printscreen z materiału wideo)

Liberalny portal naTemat.pl przygotował materiał wideo z pobytu na Podlasiu, gdzie dziennikarze spotkali się i porozmawiali z mieszkańcami Kuleszy Kościelnych, niewielkiej miejscowości, w której bardzo dużą popularnością cieszy się PiS oraz prezydent Andrzej Duda. Materiał zrealizowany przez dziennikarzy portalu miał za zadanie ukazać wizerunek typowego wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, a zarazem zdyskredytować rząd. Wyszło zupełnie odwrotnie.

Materiał wideo zrealizowany przez Krzysztofa Majaka oraz Mateusza Trusewicza prawdopodobnie miał ośmieszyć wyborców PiS mieszkających na terenach wiejskich. Podczas rozmowy z dziennikarzami, mieszkańcy niewielkiej podlaskiej miejscowości opowiadają o swoich sympatiach politycznych i nadziejach pokładanych w nowym rządzie. Chwalą program „Rodzina 500 plus” oraz doceniają zaangażowanie w prace prezydenta Andrzeja Dudy.

Dziennikarze portalu naTemat.pl zadali mieszkańcom wiele pytań dotyczących spraw bieżących. Ich wypowiedzi wskazują jasno, że Polacy potrzebują zmian w sferze społecznej, wsparcia i podkreślają skalę ogromnych zaniedbań Platformy Obywatelskiej. Dziennikarze próbowali zwrócić uwagę swych rozmówców na problem wokół Trybunału Konstytucyjnego, ale jak się okazuje, ta sprawa w zasadzie nikogo z mieszkańców nie interesuje.

Trybunałem, to kto tu się interesuje? – pyta retorycznie zdziwiony mieszkaniec Kuleszy Kościelnych.

 

 


Źródło: YouTube

POz

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(1)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie