31 maja 2019

Nie dla dyktatury LGBT+! Już 50 tys. osób stanęło w obronie Zofii Noceti-Klepackiej

(Zofia Noceti-Klepacka. FOT.Krzysztof Kuczyk/FORUM)

Ponad 50 tys. osób wsparło Zofię Noceti-Klepacką. Polska zawodniczka została niedawno zaatakowana przez postępowe ośrodki, gdyż opowiedziała się przeciw dyktaturze LGBT+ oraz próbom systemowego gorszenia niewinnych dzieci.

 

Zofia Noceti-Klepacka, medalistka igrzysk olimpijskich i wielokrotna medalistka mistrzostw świata w windsurfingu już w lutym 2019 roku wyraziła swój sprzeciw wobec stołecznej „Deklaracji LGBT+”. To sprawiło, że olimpijka stała się obiektem lewicowych ataków oraz gróźb. W ostatnich dniach mistrzynię na ulicy zaczepiła Kinga Rusin, a w internecie zaatakował ją Borys Szyc. Pojawił się nawet apel o wykreślenie Klepackiej z kadry narodowej. Oficjalnym powodem – szerzenie tzw. mowy nienawiści – czyli w praktyce słów prawdy o LGBT+ oraz obrona rodziny.

 

W związku z atakiem ruszyła akcja wsparcia dla Zofii Noceti-Klepackiej.

 

Do akcji w ciągu zaledwie kilku dni dołączyło już 50 tys. osób, a liczba wspierających medalistkę igrzysk olimpijskich oraz wielokrotną medalistkę mistrzostw świata w windsurfingu nadal rośnie.

 

Aby dołączyć do wspierających Zofię Noceti-Klepacką należy kliknąć TUTAJ.

 

   

   

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Udostępnij
Komentarze(0)

Dodaj komentarz

Anuluj pisanie