DZIŚ JEST:   00   LISTOPADA   r.

Św. Hermenegilda, królewicza
Św. Marcina I, papieża
 
 
 
 

„ICH PRAWDZIWE CELE”. Ten film obnaży zamiary ruchu LGBT+ [ZAPOWIEDŹ PREMIERY]

„ICH PRAWDZIWE CELE”. Ten film obnaży zamiary ruchu LGBT+ [ZAPOWIEDŹ PREMIERY]

Wydarzenia ostatnich dni dowodzą, że dyktatura LGBT+ istnieje. Podobnie jak to jest na Zachodzie, tak i w Polsce chce się doprowadzić do sytuacji, w której nawet próba krytyki działań środowisk ukrywających się pod „tęczowymi” brawami uznawana jest za mowę nienawiści i homofobię. Idąc w poprzek tym dążeniom PCh24.pl oddaje w Państwa ręce film „ICH PRAWDZIWE CELE” obnażający zamierzenia ideologów LGBT+. Nie poddajemy się cenzurze. Pokazujemy prawdę. Ostrzegamy! Zanim będzie za późno.

 

„Równe prawa, niedyskryminacja, wolność, miłość”… To wszystko czym karmią nas ideolodzy LGBT+, to FAŁSZ! Kreujące się na pokrzywdzonych „tęczowe” środowiska chcą mieć coraz większy wpływ na to co dzieje się w Polsce. Chcą być wyznacznikami moralności, ustalać nowe „prawa człowieka”, nadawać sobie przywileje i dyktować jak wychowywane mają być dzieci.

 

Jaki świat chcą nam urządzić? O tym opowiada nowy film „ICH PRAWDZIWE CELE”, który przygotował portal PCh24.pl, a który powstał dzięki zaangażowaniu wsparciu Przyjaciół PCh24.pl.

 

Zapraszamy na PREMIERĘ FILMU – już 23 czerwca 2020 roku – na kanale YouTube „ICH PRAWDZIWE CELE” oraz na platformie VOD portalu PCh24.pl.

 

 

Zdajemy sobie sprawę, że słowa prawdy odbiją się szerokim echem i podjęte zostaną próby ocenzurowania filmu. Nie zrażamy się tym. Ale też przekazujemy w Państwa ręce nie tylko film, ale i jego losy – to od Was Drodzy Przyjaciele PCh24.pl zależy jak szeroko obraz ten dotrze i ilu odbiorców będzie mogło poznać prawdę o ideologii LGBT+ oraz prawdziwych celach tego ruchu.

 

Ostatnie dni kampanii wyborczej pokazują jak wielu sprzymierzeńców ma ruch LGBT+. Jak wiele środowisk i pseudoautorytetów gotowych jest – wbrew faktom i zdrowemu rozsądkowi – zaprzeczać o istnieniu ideologii LGBT+ i wmawiać nam, że tu są tylko ludzie, których ktoś chce krzywdzić! To FAŁSZ! Ten czas pokazuje też jak łatwo, nawet pod niewielkim naciskiem, a to dla korzyści politycznej, to dla zyskania popularności, albo dla chęci uniknięcia wtrącenia do „kąta dla faszystów” zmieniana jest narracja.

 

Film „ICH PRAWDZIWE CELE” dobitnie pokazuje jaki stosunek do człowieczeństwa mają walczący przedstawiciele „tęczowych” środowisk. Ujawnia kto w starciu „cywilizacji życia” z „cywilizacją rozpusty i śmierci” stosuje „brunatne metody”. Pokazuje też jaki świat urządzają i naszym dzieciom nam ideolodzy genderyzmu.

 

Ten film pokazuje prawdę, oddaje głos ekspertom, ale też ponoć nieistniejącym ideologom LGBT+ i obnaża „ICH PRAWDZIWE CELE”!!

 

 

PREMIERA - 23 czerwca 2020 – zapamiętaj tę datę – śledź portal PCh24.pl – przekaż informację znajomym.

 

Poznaj „ICH PRAWDZIWE CELE”!

 

 

 

Polecamy także nasz e-tygodnik.

Aby go pobrać wystarczy kliknąć TUTAJ.

Czytaj także:
DATA: 2020-06-23 10:45
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
20
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wiadomo ze niszczy człowieka i wartości ludzkie jest przeciw przekazaniom.A młodzi lgna.Trzeba się przeciwstawiac i chronić młodych przed wpływem.
9 miesięcy temu / Teresa
 
skoro ideologia lgbt istnieje to jakie są jej postulaty gospodarcze polityczne międzynarodowe no i kto jest tym ideologiem liberaryzm ma rodhbarta komunizm marksa faszyzm i nazizm htlera i mussolinego a kogo lgbt?
9 miesięcy temu / anonimas
 
Naprawdę ciesze się, że ten materiał ujrzał światło dzienne! To bardzo potrzebne, należy uświadamiać opinię publiczną na temat manipulacji stosowanej przez środowiska lewicowe. Z tego względu postanowiłam udzielić dotacji na te przedsięwzięcie. Jestem w trakcie seansu, jednak pierwszą przykrą rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy jest brak napisów chociażby tylko w języku angielskim.. Film powinien dotrzeć do jak największego grona odbiorców, stąd ta troska. Mam nadzieję, że będzie to możliwe w jak najszybszym czasie. Pozdrawiam serdecznie, Z Panem Bogiem+ :D
9 miesięcy temu / Agnieszka
 
"miłuj bliźniego swego jak siebie samego"
9 miesięcy temu / anon
 
seksualność ludzie odkrywają dopiero jako nastolatkowie ,do tego czasu wielu z nich dorastało w np w katolickich rodzinach zdążyli być u komunii ,bierzmowania ,dlaczego przedstawiciele religii miłości tak ich potem traktujecie
9 miesięcy temu / li za Unipride
 
A może zamiast się tak nakręcać bez sensu nienawiścią po prostu porizmawiacie z lesbijkami, gejami, osobami bi i trans? Ja wiem, że to jest trudniejsze niż obejrzenie filmu na yt, ale może okazać się, że to są Wasi sąsiedzi, koledzy z pracy albo osoby, które pracują dla Was i wcale nie są takie diaboliczne jak inni chcą je przedstawić?
9 miesięcy temu / Unipride
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.