DZIŚ JEST:   00   LISTOPADA   r.

Św. Franciszka de Hieronimo
 
 
 
 

Prof. Skrzydlewski o zablokowaniu filmu „Ich prawdziwe cele”: nic tak nie boli marksistów jak prawda

Prof. Skrzydlewski o zablokowaniu filmu „Ich prawdziwe cele”: nic tak nie boli marksistów jak prawda

Gdybym miał doszukiwać się jakiś pozytywów z zablokowania filmu „Ich prawdziwe cele”, to wymieniłbym dwa. Pierwszy: film jest bardzo dobry i nie ma w nim ani jednego kłamstwa. Właśnie dlatego tak bardzo zabolał lewicę spod znaku tęczy, która przyczyniła się do jego usunięcia z YouTube. Drugi: nie wyobrażam sobie lepszej reklamy dla tego dzieła – film zablokowany za prawdę - mówi w rozmowe z PCh24.pl prof. Paweł Skrzydlewski.

 

Serwis YouTube zablokował film „Ich prawdziwe cele”. Jak skomentowałby Pan profesor to działanie? Czy mamy do czynienia z totalną cenzurą?

Tak! Jest to totalna cenzura i totalny atak na wolność mediów katolickich, wolność wypowiedzi, wolność głoszenia prawdy i obronę naturalnego porządku. Tego typu działania są haniebne i świadczą o tym, że platformy internetowe, takie jak YouTube są sterowane ideologicznie i przesiąknięte polityczną poprawnością.

 

Ale przecież YouTube na początku swojego istnienia był lansowany jako ostatnia ostoja wolności. Co więc się stało z tą wolnością? Dlaczego wolność została zastąpiona przez tęczową cenzurę?

Wielkie korporacje, takie jak YouTube są opanowane przez ideologię. Bardzo często, praktycznie zawsze są to ideologie antychrześcijańskie, łamiące prawo naturalne i uwikłane w bezbożnictwo.

 

Wszelkie wystąpienia z materiałami, które obnażają te zakusy ideologiczne są natychmiast blokowane, usuwane, cenzurowane, ponieważ ideologów nic nie boli tak bardzo jak prawda i to, że może ona trafić do innych.

 

Gdybym miał doszukiwać się jakiś pozytywów z zablokowania filmu „Ich prawdziwe cele”, to wymieniłbym dwa. Pierwszy: film jest bardzo dobry i nie ma w nim ani jednego kłamstwa. Właśnie dlatego tak bardzo zabolał lewicę spod znaku tęczy, która przyczyniła się do jego usunięcia z YouTube. Drugi: nie wyobrażam sobie lepszej reklamy dla tego dzieła – film zablokowany za prawdę.

 

W momencie zablokowania filmu „Ich prawdziwe cele” miał on grubo ponad 60 tys. wyświetleń. Wiele wskazuje na to, że YouTube zarabiał na nim, a mimo to postanowiono go zablokować. Czy oznacza to, że ideologia jest ważniejsza od pieniędzy?

Oczywiście, że tak...

 

Ale to przecież nielogiczne!

Bo nie o logikę tutaj chodzi. Proszę zwrócić uwagę, że w życiu, w ekonomii, w polityce etc. bardzo często są tzw. cele deklaratywne, które prawie zawsze kapitalnie wyglądają. Oprócz celów deklaratywnych są jednak również cele realne, które bardzo często używają mediów, wielkich pieniędzy do wdrażania zakulisowo rzeczy uważanych za najważniejsze, a najważniejsze dzisiaj dla światowych, generalnie masońskich środowisk jest stworzenie nowego, rewolucyjnego porządku łamiącego Boży ład, prawa człowieka i zniszczenie wszystkiego, co piękne i dobre.

 

Z czym więc mamy do czynienia?

Z marksizmem, a ściślej rzecz ujmując z jego nową mutacją. Niezależnie jednak od tego, z jaką mutacją marksizmu mamy do czynienia, to zawsze mamy do czynienia z takim pojmowaniem człowieka, kultury, świata jak pojmowali ją autor „Kapitału” i jego ideowi spadkobiercy.

 

Niestety środowiska wyznające mutacje marksizmu dzisiaj dominują, również w tzw. świecie zachodnim, który zachodni jest tylko z nazwy a de facto powiela marksistowskie teorie. Proszę więc się nie dziwić, że marksiści, którzy wyznają marksizm nie promują wprost swojej ideologii, tylko hasła totalnej wolności i tolerancji, a po cichu zwalczają wszelkiego rodzaju próby zwalczania ich prawdziwych celów i paskudztwa, jakim jest sam marksizm i jego mutacje, łącznie z tęczową.

 

Na obecnym etapie rewolucji robotnika zastąpiła tzw. osoba nieheteronormatywna...

Stało się tak, ponieważ człowiek ma przestać pojmować siebie samego jako stworzenie Boże, jako osobę, jako kogoś, kto ma godność i nadprzyrodzony cel. Według marksistów człowiek ma widzieć siebie czysto naturalistycznie, bez tożsamości.

 

Właśnie dlatego doszło do tej zamiany, o której Pan wspomniał. Walka z płciowością ludzką przybiera różne postacie, ale w ostatecznym rozrachunku jej celem jest ostateczne oderwanie człowieka od Boga i wmówienie mu, że jest jedynie kupą zorganizowanej materii, z akcentem na kupę.

 

Bóg zapłać za rozmowę.

TK

 

Film „Ich prawdziwe cele” wyprodukowany przez PCh24.pl wciąż można zobaczyć na specjalnej platformie VOD dostępnej w tym miejscu [KLIKNIJ].

Czytaj także:
DATA: 2020-06-30 18:51
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
9
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Ostatecznie w tym wszystkim chodzi o powszechną akceptację dla zła, wszelkiego rodzaju. Nie tylko seksualnego, nie tylko kradzieży, ale i z zabójstwem włącznie - bo tym właśnie jest plaga "aborcji" i "eutanazji".
10 miesięcy temu / sp
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.