DZIŚ JEST:   00   LISTOPADA   r.

Św. Macieja Apostoła
Św. Bonifacego z Tarsu
 
 
 
 

Film „Ich prawdziwe cele” w wersji anglojęzycznej

Film „Ich prawdziwe cele” w wersji anglojęzycznej

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych widzów, portal PCh24.pl przygotował anglojęzyczną wersję filmu „Ich prawdziwe cele”, odsłaniającego społeczno-polityczną strategię ruchu LGBT. Mimo szybkiego zdjęcia produkcji przez administratorów serwisu YouTube, film odbił się szerokim echem w polskiej przestrzeni publicznej. Nadszedł czas by prawda o genderowo-homoseksualnej agendzie dotarła poza nasze granice.

 

„Ich prawdziwe cele” to pierwszy polski dokument kompleksowo ukazujący cele i strategię środowisk LGBT. Prezentuje wypowiedzi ekspertów, obserwatorów życia społecznego i działaczy na rzecz obrony tradycyjnej rodziny. Wszystko uzupełnione jest przebitkami z marszów i parad „równości”, które w niezwykle plastyczny sposób uzmysławiają nam rzeczywistość zdominowaną przez przedstawicieli tzw. mniejszości seksualnych.

 

Film nie zatrzymuje się jedynie na opisie, ale diagnozuje przedstawiony problem i stara się ukazać niepokojącą wizję społeczeństwa zarządzanego pod dyktando krzykliwej garstki lobbystów. Politycznie poprawny świat wszelkich „wolności” i „równości” okazuje się tak naprawdę wielką tęczową dyktaturą. W tym świecie rządzi niczym nieposkromiona seksualność, sprowadzająca każdego człowieka od najmłodszych lat do roli niewolnika seksualności.

 

Prawda o celach homoseksualnej międzynarodówki z wiadomych przyczyn nie spodobała się administratorom YouTube’a, którzy szybko postanowili zablokować nie tylko film, ale i cały kanał „Ich prawdziwe cele”. To kolejny przykład sukcesów, jakie w ciągu ostatnich lat odniosło homolobby, określające dziś ramy medialnej dyskusji, kulturę korporacyjną, a nawet… standardy edukacyjne.

 

Dlatego też w odpowiedzi na liczne prośby widzów portal PCh24.pl przygotował anglojęzyczną wersję filmu.

 

Zapraszamy do jego oglądania, udostępniania i przesyłania znajomym na całym świecie.

 

FILM ICH PRAWDZIWE CELE W WERSJI ANGLOJĘZYCZNEJ ZNAJDZIESZ TUTAJ

PR

 

Czytaj także:
DATA: 2021-01-29 21:35
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

posłuchajcie pana Terlikowskiego
9 miesięcy temu / lil
 
Film jest za bardzo katolicki i osoby, które tego nie akceptują nie chcą go oglądać albo wrzucają do szuflady ideologii co jest krzywdzące dla filmu. Proponuję przerobić i skupić się na pokazaniu LGBT i ich antychrześcijańskim charakterze. Szczególnie na tym co robią w USA.
9 miesięcy temu / Mariusz
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.