DZIŚ JEST:   00   LISTOPADA   r.

Św. Stanisława Patrona Polski
Św. Wiktora
 
 
 
 

Prezes Ordo Iuris zapowiada interwencję w sprawie cenzury filmu „Ich prawdziwe cele”

Prezes Ordo Iuris zapowiada interwencję w sprawie cenzury filmu „Ich prawdziwe cele”

Mec. Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris zapowiedział, że Instytut podejmie interwencję w sprawie działań serwisu YouTube, który ocenzurował film „Ich prawdziwe cele”, poświęcony działaniom środowisk LGBT.

 

W sobotnie przedpołudnie serwis YouTube usunął ze swojej platformy film „Ich prawdziwe cele”, demaskujący prawdziwą strategię i plany działań światowego homolobby. Film wyprodukowany przez PCh24.pl był dostępny dla użytkowników amerykańskiego monopolisty zaledwie przez kilka dni. Można w nim znaleźć komentarze wielu publicystów i ekspertów, wśród nich m.in. mec. Jerzego Kwaśniewskiego, który na Twitterze skomentował „cenzorskie” działania serwisu YouTube.

 

„No i stało się oczywiste – film „Ich prawdziwe cele” został usunięty z YouTube. Podejmiemy interwencję. Cenzura pod pretekstem walki z „mową nienawiści” jest instrumentem kłamstwa” – napisał prezes Instytutu Ordo Iuris, zapowiadając interwencję w tej sprawie.

 

„Z pewnością komunikat wyświetlany przez YouTube jest oskarżeniem o mowę nienawiści. To stanowi naruszenie dóbr osobistych twórców i uczestników filmu” – powiedział mec. Jerzy Kwaśniewski w komentarzu dla PCh24.pl.

 

Co ciekawe, kilka dni temu szef Ordo Iuris tak pisał o cenzurze w świecie „tęczowej rewolucji”: „Wrogiem ideologii jest prawda i metoda naukowa, które rozbijają w proch pseudonaukowe frazesy ideologów. Stąd staje się zrozumiałe, dlaczego ideolodzy gender i aktywiści LGBT - śladem systemów totalitarnych - muszą dla utrwalenia swych wpływów wprowadzać cenzurę słowa i ograniczać wolność akademicką. Bo prawda, choć potrzebuje na to czasu, weryfikuje i demaskuje każdą ideologię”.

 

Film „Ich prawdziwe cele” jest wciąż możliwy do obejrzenia za pośrednictwem specjalnego serwisu VOD, dostępnego na stronie PCh24.pl. [KLIKNIJ I ZOBACZ FILM].

 

 

Źródło: Twitter, PCh24.pl

WMa

 

Czytaj także:
DATA: 2020-06-28 07:34
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
14
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Prawo swieckie obowiazuje na ziemii. I trzeba sie do niego dostosowac.
10 miesięcy temu / Rany
 
Kiepski z Pana "mecenasa" prawnik, skoro nie zna treści przepisu o dobrach osobistych. Otóż dobra osobiste to miedzy innymi nazwisko, wizerunek, nietykalność mieszkania czy tajemnica korespondencji. Żadne z tych rzeczy nie były nawet wymienione w komunikacie YT,więc nie zostały one naruszone w żaden sposób.
10 miesięcy temu / ollek
 
Dokładnie. Do tego prawo niezgodne z prawem Bożym jest bezprawiem.
10 miesięcy temu / wojtekk
 
Youtube wydaje tylko o sobie swiadectwo, że jest nieobiektywny bo przecież jest wiele filmików uderzajacych w chrzescijanstwo. pytanie zasadnicze czy prywatny portal mimo to MUSI umieszczać wszystko? To jest ich sprawa kogo umieszcza kogo nie. Ale takim postepowaniem tylko sobie szkodzi...
10 miesięcy temu / hmmmmmmmmm
 
@Tomek Primke- "żadne prawne instrumenty zmuszające YT do przywrócenia filmu"- a ja myślałem ,że Wolność to działanie w granicach Prawa- równego dla wszystkich!!! Ta twoja " wolnośćiowość" polega właśnie na braku odpowiedzialności za swoje czyny, na całkowitym bezprawiu, takie POmylenie pojęć!!!
10 miesięcy temu / Darius
 
czy starczy nam sił?
10 miesięcy temu / marcnova
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.